הוכרז: Sonos Arc – סאונד-בר פרימיום בעל 11 דרייברים

סאונד-בר Sonos Arc (מקור Sonos)

חברת האודיו Sonos הכריזה על Sonos Arc, מקרן הקול החדש ביותר בסדרת הפרימיום של החברה, המגיע עם לא פחות מ-11 דרייברים שונים לחוויית אודיו מירבית, כשבנוסף למקרן הקול החברה הכריזה על ה-Sonos Sub, הדור השלישי של הסאבוופר האלחוטי של החברה ועל רמקול ה-Sonos Five, הרמקול החזק ביותר שלה.

בעבור חווית האודיו הטובה ביותר שהחברה הציגה עד כה, היא שילבה ב-Arc החדש 11 דרייברים המופנים לכיוונים שונים – ערוץ קדמי מכוון את הרמקולים (3 טוויטרים לצלילים גבוהים) באופן ישיר לצופה להדגשת קולות דיאלוגים, ערוצים משמאל ומימין (שני רמקולים) מכוונים את הרמקולים לכיוון הקירות מהצדדים להגברת תחושת המרחב, ערוצי השמע ההיקפי והערוצים העליונים (שני רמקולים) פונים עוד יותר החוצה להגברה טובה אף יותר של תחושת המרחב ובתוך המערך כולו משלבת החברה גם 8 ערוצים לטווח נמוך (וופרים).

בנוסף לאודיו האיכותי שלו, ה-Arc מכיל מנגנון חכם המאפשר לו לזהות האם הוא תלוי על הקיר או מונח על גבי השולחן על מנת להתאים באופן אוטומטי את השמע שלו, כשבנוסף הוא מגיע עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Dolby Atmos ומשתמש בפטלפורמת ה-S2 של Sonos המאפשרת לשלוט עליו דרך אפליקציית Sonos היעודית, שלט טלוויזיה או באמצעות הקול, כשהוא מציע תמיכה בעוזרות הקוליות אלכסה של אמזון ו-Google Assistant יחד עם תמיכה ב-Apple AirPlay 2.

פטריק ספנס, מנכ”ל Sonos אמר:

בימים אלו, הבית מעולם לא מילא תפקיד חשוב יותר בחיינו, תמיד עסקנו בהפיכת הבית למהנה יותר עם מוצרי סאונד נהדרים וחוויות חדשות. Arc מביא את צלילי התוכניות והאמנים האהובים עלינו לחיים כמו שלא היו מעולם. המטרה שלנו היא להפוך כל חלל שיש בו טלוויזיה למקום שאתם יכולים ליהנות ממנו הרבה יותר ובקלות. Arc ממחיש את המחויבות שלנו לסאונד מעולה ולעיצוב פרמיום נקי ושאינו שואב תשומת לב מהסביבה – אלא חלק ממנה ומציב סטנדרט חדש בתחום.

בנוסף למקרן הקול Arc החדש, החברה הציגה גם את הדור השלישי של ה-Sonon Sub, הסאבוופר האלחוטי של החברה המיועד לעבוד עם דגמי הרמקולים השונים שלה ולאפשר הפקת תדרים נמוכים לצליל עשיר יותר, כשבנוסף אליו נוכל למצוא גם את רמקול ה-Sonos Five, הרמקול החזק ביותר של החברה שמחליף את הדור השני של ה-Sonos Play:5 ומאפשר ליצור חווית שמע איכותית באופן עצמאי או כחלק מזוג רמקולי Sonos Five.

סאבוופר Sonos Sub וצמד רמקולי Sonos Five (מקור Sonos)

מוצרי האודיו החדשים של Sonos יהיו זמינים למכירה בישראל דרך היבואן הרשמי, באג, החל מה-10 ביוני, כאשר ה-Sonos Arc יהיה זמין במחיר של 3,399 ש”ח, ה-Sonos Sub במחיר של 2,999 ש”ח וה-Sonos Five במחיר של 2,149 ש”ח.

על אף המחיר הגבוה למדי של ה-Arc, באופן מפתיע למדי מדובר על מחיר נמוך יחסית למדינות אחרות, כאשר בתוספת מיסים וללא משלוח מארה”ב או אירופה המחיר בהמרה לשקלים יכול לעמוד על עד כ~4000 ש”ח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים