כריס המסוורת' מתוך "טיילר רייק: חילוץ" (תמונה באדיבות Netflix)

כריס המסוורת' מתוך "טיילר רייק: חילוץ" (תמונה באדיבות Netflix)

ג'ו רוסו יפתח סרט נוסף ל"טיילר רייק: חילוץ" של נטפליקס

אחד מהסרטים הגדולים ביותר של נטפליקס בתקופה זו הוא סרט האקשן "טיילר רייק: חילוץ" (Extraction) בכיכובו של כריס המסוורת' (מסרטי ת'ור והנוקמים), ועל פי דיווח חדש של אתר Deadline, עובד כעת ג'ו רוסו (מבמאי סרטי הנוקמים), שכתב את הסרט הראשון, על סיפור לסרט נוסף בסדרה.

הסיפור החדש בעולם של "חילוץ" עדיין לא נכתב ועל פי רוסו לא נקבע האם יהיה מדובר בסיפור שיהיה המשך ישיר לזה של הסרט המקורי או סיפור מקדים לו מבחינת ציר הזמן. כריס המסוורת', שגילם את הדמות הראשית בסרט (טיילר רייק), וסם הרגרייב שביים את הסרט, עשויים לחזור גם הם לפרוייקט החדש, אולם במועד זה לא אושרה השתתפותם באופן רשמי. בריאיון לאתר דדליין מזכיר רוסו את שמותיהם ואת רצונו כי יחזרו גם לסרט החדש.

סרט "חילוץ" המקורי זכה לפתיחה החזקה ביותר בין הסרטים המקוריים של נטפליקס עד כה, עם צפי שמדבר על 90 מיליון צפיות בארבעה השבועות הראשונים שלו בשירות – יותר מ"הצדק של ספנסר" בכיכובו של מארק וולברג (85 מיליון צפיות), "מחתרת השישה" בכיכובו של ראיין ריינולדס (83 מיליון) ו"קופסת הציפורים" בכיכובה של סנדרה בולוק (80 מיליון). ההשקעה בסרט הראשון עמדה על כ-65 מיליון דולר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות