WWDC 2020 (תמונה: אפל)

WWDC 2020 (תמונה: אפל)

רשמי: אפל תקיים את כנס המפתחים WWDC 20 ב-22 ביוני

| יום שלישי, 5 במאי 2020, 19:56 | מערכות הפעלה, סלולר

לאחר שחשפה בחודש מרץ האחרון כי כנס המפתחים WWDC יתפוס מקום בחודש יוני, אפל משחררת הודעה נוספת בה היא חושפת לראשונה את התאריך המדויק, ה-22 ביוני. את כנס המפתחים השנה אפל לא תקיים כבכל שנה, בה מגיעים אל הכנס אלפי משתתפים מסביב לעולם, כשזה יתקיים אך ורק בגזרת האונליין ויזמין אליו מפתחים שיצטרפו מנוחות הבית שלהם.

במסגרת אירוע הפתיחה של כנס המפתחים WWDC 2020 אפל צפויה לחשוף פרטים על מערכות ההפעלה iOS 14, אשר מיועדת למכשירי האייפון שלה, MacOS 10.16 הרצה על מחשבי המק, iPad OS 14 הצעירה המיועדת לשדרג את יכולותיו של האייפד ו-WatchOS 7 שתהפוך את שעוני החברה ליעילים יותר. את הכנס אפל תעביר דרך אפליקציית המפתחים הייעודית שלה, זאת בנוסף לאתר המיועד למפתחים אותו הקימה.

אפל עצמה מעודדת את המפתחים להוריד את האפליקציה שלה, שם היא תשתף תכנים נוספים בחודש יוני לקראת ובזמן כנס המפתחים, כמו שידור וידאו של האירוע כולו, סשנים ייעודיים ועוד. כידוע לנו, בכנס המפתחים החברה תעסוק בגזרת התוכנה בעיקר, עם היתכנות למוצרי חומרה חדשים שיוכרזו שם כפי שהחברה עושה בכל שנה.

במהלך האירוע אנחנו צפויים לקבל מידע רב על מערכת ההפעלה iOS 14 שתביא עמה אפשרויות חדשות כמו גישה לאפליקציות מהחנות ללא צורך בהתקנה מלאה תחת השם Clips, רקעים מעודכנים בעלי אפשרויות נוספות כמו DADW (ר"ת Dark Appearance Dims Wallpaper) המשנה את גרסת הרקע בין הוריאציה המוארת שלו לוריאציה החשוכה שלו בהתאם לתאורה בסביבתנו ועוד תכונות חדשות רבות.

מקורות
Apple
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות