משתמשים במוצרים לבישים של וואווי? כנראה שתצטרכו להתקין את חנות ה-AppGallery של החברה

| יום רביעי, 6 במאי 2020, 14:36 | אפליקציות אנדרואיד, סלולר

דיווח חדש מצביע על כך כי חברת וואווי (Huawei) מצאה "דרך" חדשה לגרום למשתמשי הסלולר השונים להתקין את חנות ה-AppGallery החדשה של החברה, שמשמשת כחלופה לחנות ה-Google Play. משתמשים עם בעיות שונות במוצרים הלבישים של החברה נאלצים כעת להתקין את אפליקציית ה-Huawei Health מהחנות של החברה על מנת לבצע בהם שימוש תקין.

תלונות מרובות של משתמשים בפורומים של החברה העלו תמונת מצב בה המוצרים הלבישים השונים של וואווי הפסיקו לעבוד באופן תקין עם אפליקציית ה-Huawei Health הקיימת במכשירים, כאשר הפתרון שמציעים נציגיה של וואווי לתיקון הבעיה הוא התקנה מחודשת של ה-Huawei Health, אך הפעם במקום גרסת האפליקציה שקיימת בחנות האפליקציות של גוגל, המשתמשים נדרשים להשתמש בגרסה הקיימת בחנות ה-AppGallery החדשה של החברה.

חנות ה-AppGallery של וואווי מגיעה כחלק חבילת ה-HMS (ר"ת Huawei Mobile Services) של החברה, שנועדה להחליף את חבילת ה-GMS (ר"ת Google Mobile Services) של גוגל, כשהיא מציעה חלופה לאפליקציות השונות של גוגל. חבילת ה-HMS נוצרה על מנת לספק לוואווי חלופה לשירותי גוגל הרגילים שאינם מגיעים עוד במכשירים החדשים של החברה כתוצאה מה"מלחמה" המתמשכת בין ממשלת ארה"ב וסין ואיתה גם החרם המתמשך ממנו סובלת חברת וואווי.

תמונה: Huawei

בעוד ניתן לשער כי וואווי תעלה גרסאות חדשות יותר לתוכנת ה-Huawei Health שנחוצה להפעלת המוצרים הלבישים שלה קודם כל לחנות שלה, העובדה כי מדובר על תקלה רחבת היקף מצביעה על מצב בו ייתכן כי ישנה כוונה של ממש מצידה של וואווי לגרום למשתמשים להתקין את חנות ה-AppGallery בכמה שיותר מכשירים ודרך כך להגדיל את נתח השוק של חנות האפליקציות החדשה של החברה.

מקורות
gizmochina
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות