גרסת בטא פתוחה של אנדרואיד 11 תושק ב-3.6

| יום רביעי, 6 במאי 2020, 17:40 | מערכות הפעלה

גוגל מתקדמת צעד נוסף לכיוון השקתה המלאה של מערכת ההפעלה Android 11 ותערוך אירוע השקה מקוון, אותו תעביר בשידור חי ביום רביעי, ה-3.6.2020, ובו תחשוף עדכונים וחדשות סביב מערכת ההפעלה. ההכרזה על האירוע מגיעה לאחר שבחודש מרץ הודיעה גוגל על ביטולו המלא של כנס המפתחים Google I/O 2020, זה לא יתקיים באופן פיזי או וירטואלי.

גרסת הבטא הפתוחה שתיחשף ב-3 ביוני מגיעה לאחר שהספיקה גוגל להשיק גרסאות מוקדמות למפתחים, כאשר ההשקה המלאה של אנדרואיד 11 צפויה להגיע רק מאוחר יותר השנה, סביב חודשי הקיץ יולי-אוגוסט. מערכת ההפעלה החדשה תגיע עם מנגנון הרשאות מעודכן שיבטיח שימוש בטוח יותר במכשיר, זאת יחד עם עדכונים בצד ממשק המשתמש שיאפשרו התאמה טובה יותר לטלפונים בעיצובים שונים, כמו חורי מצלמה.

לצד סרטון הוידאו הקצר שפירסמה בערוץ היוטיוב למפתחים של מערכת ההפעלה אנדרואיד רמזה החברה כי באירוע ההשקה של הבטא הפתוחה לאנדרואיד 11 אנו עשויים לשמוע על "עדכונים", "הכרזות" ו"אמוג'י". גוגל עשויה לנצל את האירוע על מנת להשיק את מכשירי סדרת ה-Pixel 4a, אשר פרטים עליהם הודלפו מבעוד מועד, אך יתכן כי בחברה יבחרו להציג את המכשירים גם קודם לכן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות