הוכרזו: Sony WF-SP800N – אוזניות TWS ספורטיביות עם סינון רעשים

חברת סוני (Sony) הכריזה על ה-WF-SP800N אוזניות ספורטיביות אלחוטיות באמת (TWS) המגיעות עם סינון רעשים (ANC) מובנה וטכנולוגיית ה-Extra Bass של החברה, כשהן מספקות זמן סוללה של עד 26 שעות יחד עם מארז הנשיאה שלהן.

אוזניות ה-SP800N החדשות מגיעות כדגם נוסף בין אוזניות ה-WF-1000XM3 לאוזניות ה-WF-XB700 שהוכרזו לאחרונה, והחברה מייעדת אותן במיוחד בעבור המשתמשים הספורטיביים, כאשר הן מגיעות עם עמידות משופרת למים ואבק בתקן IP55, סינון רעשים אקטיבי (ANC) ותמיכה בהפעלה של העוזרות הקוליות סירי של אפל, אלכסה של אמזון ו-Google Assistant באמצעות משטח מגע חיצוני המשמש גם לתפעול האוזניות עצמן.

בצד הסוללה ה-SP800N יציעו 9 שעות שימוש בטעינה בודדת עם סינון רעשים פעיל או 13 שעות ללא סינון רעשים, כאשר מארז הטעינה מכפיל את זמן השימוש עד 18 ו-26 שעות, בהתאמה, כשבנוסף האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת 60 דקות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-WF-SP800N החדשות זמינות למכירה במחיר של 200 דולר, כשהן יהיו זמינות בצבע שחור, לבן, תכלת וכתום.

ה-WF-SP800N החדשות של סוני הן ניסיון לסגור את הפער בין שני הדגמים הנוספים של החברה בעבור המשתמשים הספורטיביים, תחום אותו החברה לא עדכנה בזמן האחרון, כשהדגם החדש משלב סינון רעשים מובנה וזמן סוללה ארוך במיוחד.

מקורות
sony
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות