קווין ג'יימס הוא הנבל של "בקי" – סרט חדש ברוח "שכחו אותי בבית"

בתחילת שנות ה-90 הגיע לבתי הקולנוע אחד מהסרטים המוכרים יותר בהיסטוריה של הקולנוע, בכיכובו של מקולי קאלקין. "שכחו אותי בבית" הציג סיפור פשוט של ילד שנשכח מאחור בביתו בזמן שמשפחתו יצאה לטיול לכבוד חג המולד, ונאלץ להתמודד עם זוג שודדים שניסו לפרוץ לביתו. עם שלל של מלכודות ומשפטי מחץ, הצליח הילד הצעיר להביס את השודדים ונכנס ללבבות של כולנו.

30 שנה אחרי, ישנו סרט חדש שמנסה לספר סיפור דומה. "בקי" (Becky) עוקב אחר נערה צעירה, בקי שמה, שנופשת בבקתה ליד האגם יחד עם אביה, כשקבוצה של פושעים מגיעה לפתח דלתם ומאיימת על חייהם. בטריילר שנחשף לקראת הגעת הסרט לבתי הקולנוע ביוני הקרוב, אך יגיע בעיקר בפורמט דיגיטלי, אנו עדים להלך רוח דומה לזה שראינו ב"שכחו אותי בבית" – תחבולות, מלכודות וניסיונות שונים של הילדה הצעירה להביס את הפושעים המאיימים.

אף שלא מדובר בהפקת ענק, "בקי" מגיע גם עם כמה שמות מוכרים בעולמות הקולנוע והטלוויזיה, כשאת תפקידה של הילדה תגלם לולו ווילסון (Lulu Wilson), שבגילה הצעיר (14) כבר הספיקה להופיע בכמה הפקות מוכרות, בהן הסדרות "חפצים חדים" ו"מי מתגורר בבית היל" והסרט "אנאבל 2". לצידה מופיעים גם ג'ואל מקהייל ("קומיוניטי") ואמנדה ברוגל, שתופיע בסדרה החדשה של "רכבת הקרח" והופיעה בעבר גם בסדרות נוספות, בהן "סיפורה של שפחה" ו"המכולת של קים". את הנבל המרכזי מגלם קווין ג'יימס ("מלך השכונה", "פול בלארט").

מאחורי הסרט עומדת הכותבת והבמאית ליין סקיי (Lane Skye), שלאחרונה עמדה גם מאחורי הסרט "Reckoning" שהגיע זה עתה לנטפליקס.

"בקי" צפוי להגיע לבתי הקולנוע ושירותי הסטרימינג החל מה-5 ביוני, 2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות