לוגו ווינדוס 10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

עדכון מאי 2020 של Windows 10 זמין להורדה

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על השחרור הפומבי של “עדכון מאי 2020” (May 2020 Update) למערכת ההפעלה ווינדוס 10 של החברה, זאת אחרי שהעדכון היה זמין מסוף חודש אפריל כבטא ל"מעגל בודקי ההפצה" (Release Preview ring) של מיקרוסופט לפני השחרור הפומבי המלא.

כפי שמיקרוסופט הציגה עם ההכרזה הרשמית על עדכון מאי 2020, הידוע גם כעדכון גרסה 2004 או 20H1, העדכון לא מביא עימו שינויים גדולים במיוחד, כשהמרכזי בהם הם העדכון של Cortana, העוזרת הקולית של מיקרוסופט ההופכת בגרסה החדשה לאפליקציה עצמאית שתאפשר עדכון מהיר ונפרד מהמערכת עצמה, כאשר הממשק שונה ומתמקד בגרסה החדשה על בטקסט במקום ההפעלה הקולית הרגילה שלה, שעדיין תהיה זמינה גם לאחר העדכון.

שינוי נוסף מגיע בדמות ה-WSL2 (ר"ת Windows Subsystem for Linux 2), קרנל הלינוקס המובנה של מיקרוסופט, שיגיע בגרסה השניה שלו כחלק מובנה ממערכת הפעלה, אך עם אפשרות לעדכון עצמאי נוח יותר בעבור המשתמשים במערכת ה-WSL.

מסייע העדכון ל-Windows 10 – עדכון 2004

איך מעדכנים את Windows 10?

בדומה לכל עדכון של חברת מיקרוספט, העדכון למערכת ההפעלה יופץ בשלבים ברחבי העולם ויהיה זמין להורדה דרך מרכז העדכונים בווינדוס 10. מי שאינו מעוניין לחכות לעדכון המערכת יוכל להוריד את העדכון הידני מאתר החברה.

חשוב לזכור! לפני כל עדכון מומלץ תמיד לשמור ולגבות את הדברים החשובים במערכת ההפעלה למקרה הצורך.

הוראות העדכון של מיקרוסופט:

בעוד שלא מדובר על עדכון גדול במיוחד למערכת הווינדוס 10, השיפורים בגרסת מאי 2020 שימושיים במיוחד בעבור משתמשים העובדים עם Cortana באופן תדיר או זקוקים ליכולות הלינוקס המתקדמות אותן ה-WSL מאפשר.

מקורות
windows
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות