הושקה: Adobe Photoshop Camera – קסם בלחיצת כפתור

Adobe Photoshop Camera (תמונה: Youtube/Adobe)

לאחר שחשפה את האפליקציה בתחילת דרכה בחודש נובמבר האחרון, חברת אדובי (Adobe) משיקה את אפליקציית ה-Adobe Photoshop Camera (ר”ת PsC) במלואה וזו זמינה כעת להורדה בחנות ה-Google Play ובחנות ה-App Store של אפל. עם האפליקציה החדשה אדובי מכוונת למשפיענים ברשתות החברתיות, כמו גם ליוצרי תוכן, אך פחות לצלמים המעוניינים במראה ייחודי לאחר שעות של עריכה.

האפליקציה החדשה לוקחת לא מעט פעמים עבודת פוטושופ אשר הייתה לוקחת לנו כמה עשרות דקות, והופכת אותה זמינה לביצוע בלחיצת כפתור דרך הסמארטפון שלנו. עקב כך, האפליקציה כמעט ומבטלת את הידע הנדרש לביצוע “פוטושופ” ומאפשרת למשתמשים שאינם בעלי הידע הנדרש לגשת אל עולם חדש של שינויים לתמונות שלהם.

בעת הכניסה לאפליקציה ניתן לצלם תמונות גם דרך מצלמת האפליקציה עצמה ולהחיל את האפקטים לאחר מכן, כמו גם לבחור תמונה קיימת מתוך הגלריה ולהתחיל לשחק עם האפקטים. המצלמה מצוידת בבינה מלאכותית, כך שזו תזהה מתי אנחנו מצלמים אוכל, צמחייה ועוד כך שתוכל להתאים את הצבעים והתאורה בהתאמה וללא צורך בשום פעולה מצד המשתמש.

באפליקציה עצמה ניתן למצוא מבחר פילטרים הזמינים לנו גם באפליקציות אחרות, אך הייחוד שלה נמצא באפשרויות כמו החלפת רקע בלחיצה כפתור, צילום פורטרטיים בעלי אפקטים מרשימים ויצירת סרטונים לאחר החלפת הרקע במהירות. לשם הבדיקה, לקחנו זוג תמונות אותן צילמנו במהלך היום, כשבפעם הראשונה החלפנו את השמיים הכחולים לשמיים כחולים אחרים, ובפעם השנייה לקחנו את הדברים רחוק יותר והוספנו שמיים עם כוכבים ותאורה אפוקליפטית.

את האפליקציה ניתן להוריד לאייפון בלחיצה כאן, ולאנדרואיד בלחיצה כאן.

השוואת מפרטים