אייסר מכריזה על צמד ניידי ConceptD 3 ליוצרי תוכן

חברת אייסר (Acer) הכריזה על ה-ConceptD 3 Ezel ו-ConceptD 3, צמד מחשבים ניידים חדש בעבור יוצרי תוכן מסדרת ה-ConceptD המבוססים על מעבדי ה-Comet Lake של אינטל, ומגיעים יחד עם מסך של 14 ו-15.6 אינץ' בגרסת ה-Ezel, עם ציר מסך ייחודי להטיית המסך ב-360 מעלות באמצעות ציר תנועה נוסף.

צמד ניידי ה-ConceptD 3 החדשים מצטרפים לניידי ה-Swift 5, Nitro ו-Preadator שהציגה החברה החודש וניידי ה-ConceptD שהוצגו בשנה הקודמת, אותם נועדו צמד הניידים החדשים להחליף כניידים ליוצרי תוכן. הניידים יהיו זמינים עם מסכי 14 או 15.6 אינץ' ברזולוציית Full HD, עם כיול צבעים מאושר Pantone, דיוק צבעים של dE<2 ועמידה ב-100% מתקן הצבעים sRGB לדיוק צבעים גבוה.

שני הניידים מגיעים עם מפרט טכני דומה המבוסס על מעבד Comet Lake H מהדור העשירי של אינטל, יחד עם כרטיס מסך ברמה של עד GeForce GTX 1650Ti ואפשרות לכרטיס מסך מקצועי מדגם Quadro T1000 בדגמי ה-Pro. ההבדל הגדול נעוץ בציר ה-Ezel הייחודי של אייסר, שמגיע כגרסה מעודכנת לציר מנייד ה-ConceptD 9 Pro ומוסיף ציר נוסף למסך המאפשר מרחב תנועה מלא, מה שלא קיים בדגם ה-ConceptD 3 הרגיל.

מפרט טכני:

  • מעבד – עד Core i7-10750H.
  • זיכרון – עד 16GB DDR4.
  • אחסון – כונן SSD בנפח של עד 1TB.
  • כרטיס מסך – עד GeForce GTX 1650 Ti בדגם הרגיל וכרטיס Quadro T1000 בדגם ה-Pro.
  • מסך – 14 או 15.6 אינץ' ברזולוציית Full HD.

ניידי ה-ConceptD 3 Ezel יהיו זמינים למכירה החל מחודש אוגוסט הקרוב במחיר של החל מ-1500 דולר, כאשר ניידי ה-ConceptD 3 יהיו זמינים למכירה מחודש אוקטובר הקרוב במחיר של החל מ-1000 דולר.

הפרט המעניין ביותר בצמד ניידי ה-ConceptD 3 הוא האפשרות לציר ה-Ezel בדגם היעודי, ציר שמגיע מדגם ה-ConceptD 9 Pro של השנה הקודמת ומוצא עצמו בדגם הנייד הפשוט ביותר מסדרת ה-ConceptD של אייסר.

מקורות
acer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות