טריילרים והצצות ראשונות ביום הראשון של קומיקון 2020

Comic Con @ Home

היום הראשון בכנס הקומיקון הוירטואלי הראשון הביא איתו הצצות ראשונות לעונות חדשות של חומריו האפלים ו-הבנים, טריילר לסדרה חדשה של סיימון פג וניק פרוסט וחשיפה ראשונה לרימייק האמריקאי לסדרת הקומיקס הבריטית אוטופיה.

“הבנים” מחודשת לעונה 3 וחושפת קטע חדש

סדרת גיבורי העל המצליחה של אמאזון הכריזה על חידוש לעונה שלישית, כחודש וחצי לפני עליית עונה 2. על החידוש הכריזו בסוף הפאנל המפיקים סת׳ רוגן ואוון גולדברג, שציינו כי טרם ברור מתי יוכלו לצלם את העונה הבאה. כמו כן, סיפקו הצצה נוספת לעונה השניה הצפויה לעלות ב-4 בספטמבר, בצורת קליפ בו החבורה חווה מפגש בלתי צפוי עם…לוויתן.

סיימון פג וניק פרוסט בקומדיה חדשה

כוכבי הסרטים האהובים “מת על המתים”, “שוטרים לוהטים” ו-“סוף העולם”, סיימון פג וניק פרוסט חוזרים בסדרה קומית על טבעית חדשה, Truth Seekers, התשודר ברשת אמאזון. הסדרה תעקוב אחר צמד חוקרי תופעות על טבעיות אשר תרים בבריטניה כדי לחפש רוחות. הסדרה תעלה בסתיו, וחשפה טריילר ראשון אתמול:

“חומריו האפלים” מקבלת שחקנית חיזוק חדשה

HBO חשפה טריילר חדש לעונה השניה של “חומריו האפלים“, סדרת הפנטזיה חוצת העולמות ובה לכל אדם ישנה חיה מלווה קסומה המכונה “דמון”. בעונה החדשה, כך נחשף אתמול, ייערך סוג של איחוד לסדרה זוכת 4 פרסי האמי “פליבאג”, כאשר השחקן אנדרו סקוט הכריז כי את החיה המלווה של דמותו תגלם בקולה לא אחרת מפיבי וולר-ברידג’. העונה מתוכננת לעלות לHBO בסתיו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

“אוטופיה” מקבלת חידוש אמריקאי באמאזון

סדרה נוספת של אמאזון שנחשפה אתמול היא “אוטופיה” – חידוש אמריקאי לסדרה הבריטית שרצה במשך שתי עונות בין 2013-2014. הסדרה עוקבת אחרי מעריצי קומיקס החושפים קונספירציה של מדען המנסה להביא לסוף העולם – תיאוריה שגילו דרך חוברות הקומיקס הסיפרו על הקונספירציה כסיפור בידיוני – שמתברר כאמיתי לחלוטין.

“מסע בין כוכבים” נכנסת חזק לאנימציה

לסיום, “מסע בין כוכבים” קיימה פאנל ובו נחשפה סדרת אנימציה חדשה בשם Star Trek: Prodigy, המיועדת הפעם לקהל צעיר יותר ותשודר ברשת ניקולודיאון. הסדרה תעקוב אחר חבורת צעירים המוצאים חללית נטושה וטסים בה לחפש הרפתקאות בחלל. כמו כן, הפאנל סיפק הצצה נוספת לסדרת האנימציה למבוגרים של הפרנצ’ייז: “מסע בין כוכבים: סיפון תחתון”, אשר טריילר ראשון שלה שוחרר בשבוע שעבר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים