הטריילר החדש לסדרה "חומריו האפלים" עושה חשק לעוד

חומריו האפלים (His Dark Materials) מבית HBO תגיע לטלוויזיה בחודש נובמבר הקרוב ועשויה להיות הדבר הגדול הבא של הרשת אחרי סיומה של "משחקי הכס". טריילר חדש שנחשף כעת מציג בפנינו את הצדדים השונים של המאבק עם הכנסייה ומצפן אחד מזהב, ועושה לנו חשק לעוד.

בטריילר ניתן לראות את רמת ההשקעה הגדולה בסדרה, לא רק דרך רשימת השחקנים המרשימה, אלא גם דרך אפקטים ויזואלים המעידים על כך שיהיה מדובר בסדרה שתזכה לרמת השקעה לא קטנה הכוללת, בין היתר, מעבר בין יקומים מקבילים. ברשימת השחקנים ניתן למצוא את דפני קין (Dafne Keen) מ”לוגאן, וולברין“, שתגלם יתומה צעירה בשם ליירה בלאקווה שתפעל מצד אחד להציל את חברה רוג'ר שנחטף יחד עם קבוצת יתומים נוספת, בעוד מהצד השני יעמדו מאחוריה כוחות המנסים להפיל את הכנסייה ודרכיה הרשעות.

ג'יימס מקאבוי מסרטי אקס-מן, "ספליט" ו"זה: חלק 2" גם הוא מצטרף לקאסט השחקנים וישחק את דודה של ליירה, אזריאל, וכך גם לין מנואל מירנדה (“המילטון”) ורות ווילסון (“הרומן”, “לות’ר”), שתגלם דמות מסתורית בשם גברת קולטר שככל הנראה תעמוד בצד של הרעים יחד עם הכנסיה, אולם השלושה יקחו תפקיד במספר מצומצם של פרקים בסדרה.

"חומריו האפלים” מבוססת על טרילוגיית ספרי פנטזיה מבית היוצר של פיליפ פולמן (Philip Pullman) משנות ה-90, ביניהם גם “מצפן הזהב”, שכבר הספיק להגיע כעיבוד קולנועי בכיכובה של ניקול קידמן ב-2007.

חומריו האפלים תגיע לרשת HBO ב-4 בנובמבר, 2019, וצפויה לעשות דרכה גם לשירותי הטלוויזיה השונים המציגים את התכנים של הרשת, בהם HOT, yes וסלקום TV.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות