אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

עדכון בטא חדש לוואטסאפ מציג אפשרות לחיבור ממספר מכשירים במקביל

| יום שני, 27 ביולי 2020, 09:30 | אפליקציות

פיצ'ר ההתחברות ממספר מכשירים בו זמנית באפליקציית וואטסאפ (WhatsApp) צץ מחדש בגרסת הבטא האחרונה המוצגת בדיווח של WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ. התכונה החדשה צפויה לאפשר שימוש בחשבון וואטסאפ במספר מכשירים בו זמנית, בדומה לאפשרות הקיימת בטלגרם, וללא תלות במכשיר הסלולרי עצמו.

בעוד שהפיצ'ר החדש עדיין איננו זמין למשתמשי הוואטסאפ, עדכון הבטא החדש לאנדרואיד בגרסה 2.20.196.8 מציג התקדמות בפיתוח פיצ'ר ההתחברות ממספר מכשירים במקביל שהוצג לראשונה באפריל השנה, כאשר בתפריטי גרסת הבטא ניתן למצוא כעת אזכור ל"מכשירים מקושרים" (Linked devices), אפשרות שצפויה לאפשר חיבור ל-4 מכשירים במקביל.

בשלב זה לא ידוע מתי הפיצ'ר יהיה זמין לשימוש, כיצד יתבצע החיבור או מה תהיה מגבלת החיבורים בפועל, מדובר על אחד מהפיצ'רים לו מחכים משתמשים רבים מזה זמן רב. בעוד שכיום ניתן להתחבר דרך שירות ה-WhatsApp Web במספר מחשבים, ניתן להשתמש רק באחד מהם בו זמנית יחד עם הוואטסאפ המותקן במכשיר הסלולרי, כאשר הוא מחוייב להיות פעיל ומחובר על מנת לאפשר שימוש, דבר שצפוי להשתנות עם השקת הפיצ'ר החדש בהמשך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פיצ'ר נוסף שאפשר למצוא בבטא החדשה הוא החיפוש המתקדם (Advanced Search Mode), שאוזכר לראשונה בבטא 2.20.117. בעוד שאין פרטים רבים על אפשרות החיפוש המתקדמת, ניתן לראות כי המשתמש יוכל לחפש לא רק טקסט, אלא גם תמונות, וידאו, קישורים, תמונות GIF, קבצי אודיו ומסמכים.

אפשרות חיפוש מתקדם (מקור wabetainfo)

כמו בכל הדלפה שמגיעה מעדכוני הבטא, לא ניתן לומר בוודאות מתי הפי'צרים החדשים יהיו זמינים לשימוש רגיל או אילו שינויים החברה צפויה להוסיף להם בהמשך. עם זאת, העובדה כי הבטא החדשה מציגה התקדמות בתחום החיבור ממספר מכשירים במקביל עשויה לרמוז כי זו אחת מהתכונות הבאות שיגיעו באופן פעיל גם לגרסה עתידית שתהיה זמינה עבור כלל המשתמשים בוואטסאפ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות