טריילרים והצצות בימים 3-4 של קומיקון 2020

Comic Con @ Home

הקרב על השיגור הראשון לחלל בין אסטרונאוטים אמריקאים לסובייטים בשתי סדרות שונות מבית אפל ודיסני. סרט אימה חדש של קווין סמית', הצצה לעונה הבאה של ריק ומורטי וסרט מסקרן בהפקת גיירמו דל טורו – כל זאת בימים האחרונים של קומיקון 2020, האירוע הוירטואלי הראשון, ובתקווה גם האחרון.

אפל מרמזים על מלחמה על הירח

דרמת ההיסטוריה האלטרנטיבית של אפל טי.וי פלוס, "For All Mankind" חוזרת לעונה שניה ובה הירח עצמו עלול לשמש כזירת מלחמה בין האמריקאים לסובייטים. הסדרה מתארת מציאות בה הסובייטים היו הראשונים לנחות על הירח, ועוקבת אחר האסטרונאוטים ומשפחותיהם אשר נקלעים למירוץ חלל אינסופי. בטריילר החדש, הנשיא רונלד רייגן נואם על האיום הסובייטי שמשמעו צרות גדולות לנאס"א.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האסטרונאוטים הראשונים נוחתים בדיסני פלוס

בזמן שאפל עסוקים במציאות חלל אלטרנטיבית, דיסני פלוס שחררו טריילר ראשון לסדרה החדשה "The Right Stuff", המבוססת על הסיפור האמיתי של שביעיית מרקורי – האסטרונאוטים הראשונים של ארה"ב, שלקחו חלק בתוכנית מרקורי שמטרתה הייתה לשגר אדם למסלול סביב כדור הארץ.

העונה הראשונה של הסדרה תתרחש בתקופת המלחמה הקרה, ב1958, כאשר הסובייטים עדיין שולטים במירוץ לחלל. בטריילר, האסטרונאוט אלן שפרד, שעתיד להיות האמריקאי הראשון בחלל, כמעט ומפספס את הפגישה הראשונה שלו עם הצוות. הסדרה, המופקת על ידי חברת ההפקה של לאונרדו די-קפריו, צפויה לעלות בסתיו בדיסני פלוס.

ריק ומורטי לא גורמים לנו לחכות הפעם

העונה הרביעית של "ריק ומורטי" רק הסתיימה במאי האחרון, וכבר אנו זוכים להצצה קצרצרה לעונה הבאה. על פי יוצרי הסדרה, התסריטים לעונה 5 כבר נכתבו, וההפקה נמצאת כרגע בשלב האיור. במהלך הפאנל, הקרינו סצינה מאוירת מתוך העונה החדשה, עדיין ללא אנימציה מלאה.

בקליפ, ריק ומורטי מתרסקים לכדור הארץ בחללית בוערת ומבינים כי אלו רגעיהם האחרונים לפני המוות. ריק מתנצל על שהכניס את מורטי להפרתקאות המסוכנות האלו, ומורטי לוקח צ'אנס אחרון להתחיל עם אהובתו ג'סיקה – שנראה שהפעם מעוניינת בו. תאריך יציאה עדיין לא הוכרז, אך יוצר הסדרה דן הרמון ציין כי הצוות כבר עסוק בכתיבת העונה השישית, בזמן שהאנימטורים עובדים על עונה 5.

גיירמו דל טורו מסביר על המיתוסים שנתנו השראה לסרטו החדש

זוכה האוסקר גיירמו דל טורו ("צורת המים", "המבוך של פאן") שיחרר את הצצה לסרט החדש בהפקתו, Antlers. סרט האימה עוקב אחרי מורה (קארי ראסל, "האמריקאים") ואחיה השריף (ג'סי פלמונס, "שובר שורות")  המגלים שאחד מהתלמידים בבית הספר בה מלמדת מסתיר מפלצות מיסתריות בביתו. הקליפ ששוחרר נותן לנו הצצה אל מאחורי הקלעים והסבר על המיתוסים אשר עליהם מבוסס הסרט.

קווין סמית' מציג סרט אימה מפלצתי

לסיום, קווין סמית' ("ג'יי ובוב השקט", "דוגמה") חושף את הטריילר לסרט האימה החדש שלו, "Killroy Was Here". זהו סרט אנתולוגיה אשר מספר מספר סיפורים שונים העוקבים אחרי המפלצת קילרוי – דמות שהפכה פופולרית מציורי גרפיטי בתקופת מלחמת העולם השנייה. את הסרט התחיל להפיק סמית' לפני מספר שנים בעזרת תלמידים מבית הספר בפלורידה בו למד בצעירותו. סמית' זנח את הסרט לתקופה, לאחר שסבל מהתקף לב, וכעת מבטיח כי הסרט בשלבי סיום ועתיד לצאת ב-2021.

השוואת מפרטים