לוגו אינטל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אינטל תבצע ארגון מחדש והמהנדס הראשי יעזוב

| יום רביעי, 29 ביולי 2020, 11:11 | טכנולוגיה, מחשבים
תגיות: Intel, אינטל

אינטל (intel) הכריזה על ארגון מחדש של חטיבת ה-TSCG (ר"ת Technology, Systems Architecture and Client Group) ופירוקה ל-5 יחידות עצמאיות ונפרדות, כאשר השינוי הארגוני הגדול ביותר מגיע בדמות עזיבתו של ד"ר מורטי רנדוצ'ינטלה (Dr. Murthy Renduchintala), המהנדס הראשי של אינטל שעמד בראש ה-TSCG ב-4 השנים האחרונות.

ד"ר רנדוצ'ינטלה הצטרף לאינטל בפברואר 2016, כאשר הוא עבר לחברה מקוואלקום (Qualcomm) והפך במסגרת תפקידו להיות המהנדס האחראי הראשי של אינטל כראש חטיבת ה-TSCG, שתפורק כעת ל-5 יחידות נפרדות כחלק מהארגון מחדש של החברה, צעד שמסמן למעשה את סיום תפקידו של ד"ר רנדוצ'ינטלה בחברה, כאשר הוא צפוי לסיים את תפקידו ב-3 באוגוסט הקרוב.

חמש החטיבות החדשות יחליפו את ה-TSCG, כאשר מנהליהן ידווחו ישירות לבוב סוואן (Bob Swan), מנכ"ל אינטל:

  • פיתוח טכנולוגי (Technology Development) – חטיבה שתנוהל על ידי ד"ר אן קלר (Dr. Ann Kelleher) שתתמקד בפיתוח יכולות ייצור אינטל ב-5nm ו-7nm.
  • ייצור ותפעול (Manufacturing and Operations) – חטיבה שתנוהל על ידי קיוואן אספרג'אני (Keyvan Esfarjani) ותתמקד בפעילות הייצור הגלובלית של החברה.
  • עיצוב הנדסי (Design Engineering) – חטיבה שתנוהל באופן זמני על ידי ג'וש וולדן (Josh Walden) האחראית לטכנולוגיות הייצור של החברה ועיצוב הפלטפורמות.
  • ארכיטקטורה, תוכנה וגרפיקה (Architecture, Software and Graphics) – חטיבה שתמשיך להיות מנוהלת על ידי רג'ה קודורי (Raja Koduri) ותתמקד בפיתוח הגרפי של החברה בנוסף לפיתוח וארכיטקטורת התוכנה שלה.
  • שרשרת אספקה (Supply Chain) – חטיבה שתמשיך להיות מנוהלת על ידי ד"ר רנדהיר תאקור (Dr. Randhir Thakur), כשהיא אחראית על שרשרת האספקה של אינטל וההתנהלות מול ספקי החברה.

בעוד שהדבר לא נאמר באופן מפורש על ידי אינטל, השינוי הארגוני החדש מגיע לאחר הדוחות הכספיים האחרונים של החברה שהציגו את עיכובי החברה במעבר לייצור 7nm, דבר המזכיר את העיכוב הקודם של החברה למעבר לייצור 10nm שגרם ללא מעט בעיות בעבור החברה בשוק המחשוב העולמי.

מקורות
intel
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות