הוכרזו: BlackShark V2 ו-BlackShark V2 X – צמד אוזניות גיימינג חדשות של רייזר

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על צמד אוזניות גיימינג חוטיות חדשות, ה-BlackShark V2 והגרסה הזולה יותר שלהן, ה-BlackShark V2 X המגיעות כגרסה חדשה לאוזניות ה-BlackShark מ-2012 ומשתמשות בדרייברי ה-TriForce הייחודיים של רייזר, עם תמיכה בטכנולוגיית ה-THX Spatial Audio לאיכות סאונד גבוהה.

בעוד שצמד אוזניות הגיימינג מגיעות בעיצוב דומה, עם דרייברי 50 מ"מ המדמים 3 דרייברים נפרדים, גרסת ה-V2 מגיע בתור הדגם היוקרתי יותר המשלב דרייברי TriForce Titanium בגודל 50 מ"מ ומשתמש במיקרופון HyperClear קרדיואיד (Cardioid) ניתק לאיכות שמע גבוהה.

אוזניות ה-V2 מגיעות עם כמה פיצ'רים נוספים דוגמת כריות אוזניים ויסקו FlowKnit נוחות יותר, בניגוד לאוזניות הספוג של ה-V2 X, כבל SpeedFlex איכותי ונוח יותר לשימוש של רייזר וכרטיס קול USB המאפשר את השימוש בטכנולוגיית ה-THX Spatial Audio, בעוד ה-V2 X נאלץ להסתפק באודיו 7.1 רגיל.

אוזניות גיימינג BlackShark V2 X (מקור Razer)

למרות שה-V2 X מגיע כדגם הפשוט והזול יותר של ה-V2 עיצובו דומה להן, כאשר ההבדל הויזואלי הבולט ביותר בין הדגמים הוא לוגו הרייזר שמגיע בצבע ירוק ב-V2 ובצבע שחור ב-V2 X. אוזניות ה-V2 X מגיעות עם דרייברי TriForce בגודל 50 מ"מ של רייזר בגרסה פשוטה יותר לעומת גרסת הטיטניום של ה-V2, שמקבלת בנוסף מיקרופון HyperClear.

אוזניות ה-Razer BlackShark החדשות יהיו זמינות במחיר של 100 דולר לגרסת ה-V2 ו-60 דולר בעבור גרסת ה-V2 X הזולה יותר.

בעבור שחקני מחשב, אוזניות הגיימינג מהוות את אחד הכלים החשובים ביותר במיוחד במשחקים קבוצתיים, כאשר הן משמשות ככלי חשוב לשמירת הקשר בין חברי הקבוצה. ה-BlackShark V2 וגרסת ה-V2 X הזולה יותר של רייזר מגיעות כדור הבא של אוזניות ה-BlackShark הוותיקות של רייזר, כלי נוח לשימוש במשחקי מחשב ארוכים עם איכות סאונד ושיחה טובים במיוחד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות