הוכרזו: BlackShark V2 ו-BlackShark V2 X – צמד אוזניות גיימינג חדשות של רייזר

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על צמד אוזניות גיימינג חוטיות חדשות, ה-BlackShark V2 והגרסה הזולה יותר שלהן, ה-BlackShark V2 X המגיעות כגרסה חדשה לאוזניות ה-BlackShark מ-2012 ומשתמשות בדרייברי ה-TriForce הייחודיים של רייזר, עם תמיכה בטכנולוגיית ה-THX Spatial Audio לאיכות סאונד גבוהה.

בעוד שצמד אוזניות הגיימינג מגיעות בעיצוב דומה, עם דרייברי 50 מ”מ המדמים 3 דרייברים נפרדים, גרסת ה-V2 מגיע בתור הדגם היוקרתי יותר המשלב דרייברי TriForce Titanium בגודל 50 מ”מ ומשתמש במיקרופון HyperClear קרדיואיד (Cardioid) ניתק לאיכות שמע גבוהה.

אוזניות ה-V2 מגיעות עם כמה פיצ’רים נוספים דוגמת כריות אוזניים ויסקו FlowKnit נוחות יותר, בניגוד לאוזניות הספוג של ה-V2 X, כבל SpeedFlex איכותי ונוח יותר לשימוש של רייזר וכרטיס קול USB המאפשר את השימוש בטכנולוגיית ה-THX Spatial Audio, בעוד ה-V2 X נאלץ להסתפק באודיו 7.1 רגיל.

אוזניות גיימינג BlackShark V2 X (מקור Razer)

למרות שה-V2 X מגיע כדגם הפשוט והזול יותר של ה-V2 עיצובו דומה להן, כאשר ההבדל הויזואלי הבולט ביותר בין הדגמים הוא לוגו הרייזר שמגיע בצבע ירוק ב-V2 ובצבע שחור ב-V2 X. אוזניות ה-V2 X מגיעות עם דרייברי TriForce בגודל 50 מ”מ של רייזר בגרסה פשוטה יותר לעומת גרסת הטיטניום של ה-V2, שמקבלת בנוסף מיקרופון HyperClear.

אוזניות ה-Razer BlackShark החדשות יהיו זמינות במחיר של 100 דולר לגרסת ה-V2 ו-60 דולר בעבור גרסת ה-V2 X הזולה יותר.

בעבור שחקני מחשב, אוזניות הגיימינג מהוות את אחד הכלים החשובים ביותר במיוחד במשחקים קבוצתיים, כאשר הן משמשות ככלי חשוב לשמירת הקשר בין חברי הקבוצה. ה-BlackShark V2 וגרסת ה-V2 X הזולה יותר של רייזר מגיעות כדור הבא של אוזניות ה-BlackShark הוותיקות של רייזר, כלי נוח לשימוש במשחקי מחשב ארוכים עם איכות סאונד ושיחה טובים במיוחד.

השוואת מפרטים