רשמי: גוגל תכריז על ה-Pixel 4a ב-3 באוגוסט

מעל חצי שנה חלפה מאז ראינו לראשונה את עיצובו המלא של מכשיר ה-Google Pixel 4a בתמונות הדמיה מלאות, ולאחר מספר דחיות של מועד הצגת המכשיר מצידה של גוגל, האחרון צפוי לעשות את דרכו אל מרכז הבמה כבר ב-3 באוגוסט. בשלב זה אנחנו יודעים כבר כיצד ייראה המכשיר דרך תמונות רשמיות שהודלפו, דרך סרטון המציג את המכשיר פועל במציאות ואת מפרטו המלא ומחירו.

במידה ונעקוב אחרי דיווחי העבר, מכשיר ה-Pixel 4a עתיד להגיע עם מסך בגודל 5.81 אינץ', ברזולוציית +Full HD, בפריסה של 2340 על 1080 פיקסלים ועם צפיפות של 443 פיקסלים לאינץ'. בחלקה העליון והשמאלי של התצוגה ישנו חור מצלמה, כשבחלקו האחורי נוכל להבחין בסורק טביעות האצבע וקצב הרענון של המסך יעמוד על 60 הרץ.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Google Pixel 4a Teaser (תמונה: גוגל)
Google Pixel 4a Teaser (תמונה: גוגל)

גזרת הביצועים מבוססת על מערכת השבבים Snapdragon 730, המיוצרת בתהליך 8 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות מסוג Kryo 470 בתדר מירבי של 2.2 גיגה-הרץ. כמו כן, ריבוי המשימות במכשיר ירוץ באמצעות 4 או 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה לצד 64 גיגה-בייט של נפח אחסון לזוג הגרסאות. את המערך כולו תניע סוללה בקיבולת 3080 מיליאמפר/שעה, הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C.

בחלקו האחורי של הסמארטפון נוכל להבחין במערך הצילום הקטן אשר מתיישב בחלקו העליון והשמאלי, שם גוגל בוחרת להטמיע חיישן צילום בודד ברזולוציית 12 מגה פיקסל עם תמיכה בהסרטה ברזולוציית 4K. עם זאת, בחזית נוכל להנות ממצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל, וישנן שמועות המעידות על כך שגוגל תציג גם גרסה של המכשיר התומכת בגלישה ברשת הדור החמישי (5G) עם מערכת השבבים Snapdragon 765G.

כאמור, על המכשיר גוגל תכריז ב-3 באוגוסט, כשזה צפוי להגיע בצבע שחור ולבן-פנדה עם תג מחיר של 399 דולרים.

השוואת מפרטים