סרטון פרסומת חושף את שעון ה-Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 (תמונה: gsmarena) Samsung Galaxy Watch 3 (תמונה: gsmarena)

בעוד שאירוע ה-Unpacked הקרוב של סמסונג נמצא במרחק ימים בודדים מאיתנו, כשהוא יתקיים ביום רביעי הקרוב (5.8), המדליף המוכר Evan Blass מספיק לחשוף פרסומת רשמית של שעון ה-Galaxy Watch 3 החכם של סמסונג ברשת AT&T האמריקאית, שנותנת לנו מבט נוסף על השעון ומציגה את מגוון הפי’צרים שלו.

פרטים על שעון ה-Galaxy Watch 3 החדש של סמסונג נחשפו במספר הדלפות, כשהאחרונה שבהם הציגה את המפרט הטכני של השעון, שיופעל על ידי מערכת ה-Tizen OS של סמסונג ושבב Exynos 9110. הוא יגיע עם מסך Super AMOLED ב-2 גרסאות שונות: גרסת ה-41 מ”מ שתגיע עם מסך 1.2 אינץ’ וסוללת 247mAh וגרסת ה-45 מ”מ שתגיע עם מסך 1.4 אינץ’ וסוללת 340mAh. מדריך למשתמש שהודלף אף מציג מסגרת שעון הניתנת לסיבוב באופן דיגיטלי, כלומר במחווה של סיבוב המסגרת.

מהפרסומת של AT&T אנו למדים כי השעון יגיע בגרסה הכוללת eSIM שתאפשר ביצוע שיחות ישירות מהשעון ללא צורך במכשיר הסלולרי, עם תמיכה בהפעלה קולית באמצעות ביקסבי (Bixby), העוזרת הקולית של סמסונג, שתאפשר לבצע חיוג קולי או מענה להודעות ללא מגע בשעון עצמו, כאשר הוא אף יתמוך בהפעלה באמצעות מחוות של המשתמש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף ליכולות הרגילות לשעון חכם של מעקב אחרי שינה, פעילויות ספורט שונות ומדידת דופק, הפרסומת מציגה מצב “מאמן ספורט” בו השעון ידבר עם המשתמש במהלך פעילות הכושר שלו, כאשר כדוגמה מוצגת האפשרות של השעון לומר למשתמש לרוץ מהר יותר. לקהל הנשי השעון יציע אפשרות למעקב אחרי המחזור החודשי שלהן.

יכולת שימושית למדי שתנצל את ה-eSIM המובנה היא פיצ’ר “זיהוי נפילות” בו השעון יזהה מצב חירום בו המשתמש נפל ויבצע באופן אוטומטי שליחת הודעה ל-4 משתמשים שונים ויבצע שיחה אוטומטית עם משתמש אחד שנקבע מראש.

עם כל הפרטים שנחשפו עד כה, נשאר מעט מאוד לגלות על השעון באירוע ההשקה הקרוב של סמסונג, כאשר הפרט היחיד שעדיין איננו ידוע בוודאות הוא המחיר הסופי שלו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים