פיצ'ר Safe Folder (מקור גוגל)

גוגל מוסיפה אפשרות לניהול תיקייה מאובטחת ב-Files, סייר הקבצים של החברה

גוגל (Google) הוסיפה פיצ'ר חדש בשם Safe Folder או "תיקייה מאובטחת" לאפליקציית ה-Files by Google, סייר הקבצים של החברה למכשירי אנדרואיד שיוכל מעתה לאחסן קבצים בצורה מאובטחת ומוצפנת בנוסף לאפשרויות האחרות של האפליקציה, הכוללות ניקוי זיכרון המכשיר והעברת קבצים בין מכשירי אנדרואיד.

הפיצ'ר החדש של גוגל לאפליקציית ה-Files של החברה מגיע בתור פתרון דומה ל-Secure Folder של סמסונג שזמין במכשיריה, כאשר הוא יוצר למעשה תיקייה מאובטחת ומוצפנת בה המשתמש יכול "להחביא" חומר רגיש ולמנוע גישה אליו באמצעות סיסמה בת 4 ספרות, כאשר כל חומר שמועבר לתיקייה יוצפן ויהיה זמין לצפיה רק דרכה תוך כדי שהוא מוגן בפני מחיקה לא מאושרת על ידי משתמשים אחרים בעלי גישה למכשיר.

אפליקציית ה-Files עצמה הושקה על ידי גוגל עוד ב-2017 למכשירי האנדרואיד, ומשמשת לא רק כסייר קבצים רגיל, אלא גם לניקוי חכם של תוכן המכשיר מקבצים גדולים או כפולים וגם לשיתוף קבצים באופן ישיר בין משתמשים בדומה לפיצ'ר ה-Nearby Share החדש של החברה.

פיצ'ר Safe Folder (מקור גוגל)

פיצ'ר ה-Safe Folder החדש של גוגל זמין בגרסאות הבטא של ה-Files by Google, כאשר הוא יהפוך לזמין בגרסאות הרגילות של האפליקציה בשבועות הקרובים.

בעוד שלא מדובר על פיצ'ר גדול במיוחד, הוא מעניק ביטחון מוגבר למשתמשים, במיוחד אלו המחזיקים קבצים אותם הם מעוניינים להשאיר פרטיים ולמנוע מאנשים אחרים גישה אליהם או מחיקה שלהם, גם אם הם מוסרים להם את המכשיר.

מקורות
google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות