הוכרזו: Galaxy Buds Live – אוזניות מסננות רעשים בעיצוב חדש של סמסונג

Galaxy Buds Live (תמונה: Samsung) Galaxy Buds Live (תמונה: Samsung)

במסגרת אירוע ה-Unpacked 2020 של סמסונג שנערך היום (ד’, 5.8), בו הציגה את סדרת משפחת מכשירי ה-Galaxy Note 20, החברה הציגה בנוסף את ה-Galaxy Buds Live, הדור הבא של אוזניות ה-TWS האלחוטיות של החברה המגיעות בעיצוב חדש דמוי שעועית ומציעות לראשונה בעבור הסדרה סינון רעשים אקטיבי ANC.

אוזניות ה-Buds Live החדשות מחליפות למעשה את אוזניות ה-+Galaxy Buds, כשהן מגיעות בעיצוב שונה הנועד לשבת בצורה טובה יותר באוזן שלא יבלוט החוצה כמו הדור הישן של אוזניות ה-Buds, להצגת מראה טבעי ונוח יותר לשימוש לפרקי זמן ארוכים, כאשר הן יהיו זמינות בצבע לבן (Mystic White), שחור (Mystic Black) וברונזה (Mystic Bronze).

האוזניות יגיעו עם דרייברי 12 מ”מ איכותיים של AKG יחד עם 3 מיקרופונים מובנים לשמיעה טובה יותר של המשתמש בזמן שיחה ולסינון רעשים אקטיבי, כאשר ניתן יהיה להפעיל אותן באמצעות משטח המגע בחלקן החיצוני או באמצעות פקודות קוליות לביקסבי, העוזרת הקולית של סמסונג. בנוסף, החברה אף שילבה בהן “מצב משחק” (Game Mode) לזמני שיהוי נמוכים במיוחד בזמן משחק בסלולר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Galaxy Buds Live (תמונה: Samsung)

אוזניות ה-Buds Live החדשות יגיעו עם סוללת 60mAh מובנית ו-472mAh נוספים במארז הטעינה המרובע החדש שלהן, שיספיקו לעד 8 שעות מוזיקה בטעינה בודדת או 29 שעות יחד עם מארז הטעינה ללא סינון רעשים והפעלה קולית של ביקסבי, כאשר יחד איתם זמן הסוללה יעמוד על עד 5.5 שעות לטעינה בודדת ו-20 שעות עם מארז הטעינה שיתמוך בטעינה אלחוטית וטעינה מהירה המספיקה לשעת שימוש בטעינה של 5 דקות בלבד.

אוזניות ה-Galaxy Buds Live החדשות של סמסונג יהיו זמינות למכירה החל מה-6.8 במחיר של 189 אירו (כ-765 ש”ח). בשלב זה לא ידוע מתי יושקו האוזניות החדשות בישראל.

השוואת מפרטים