שלט לוגו גוגל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: גוגל מתכננת Pixel מתקפל ומכשירים נוספים ל-2021

גוגל עדיין לא סיימה את ההכרזות שלה על מכשירים חדשים לסדרת הפיקסל לשנת 2020, כאשר מאוחר יותר השנה היא צפויה לספק פרטים נוספים על ה-Pixel 4a 5G וה-Pixel 5, עבור אלו סיפקה החברה טיזר לצד ההכרזה על ה-Pixel 4a. כעת, דרך מסמך חדש שדלף, ניתן ללמוד על תכניותיה האפשריות של גוגל לשנה הבאה, כאשר על פי אתר 9to5google, מתכננת החברה מכשיר Pixel מתקפל ומכשיר Pixel 5a, בין מוצרים נוספים שיחשפו בהמשך.

המסמך אליו מתייחסים ב-9to5google, מזכיר לפי האתר את שמותיהם של ה-Pixel 5a ואזכור למכשיר Pixel מתקפל באופן מפורש, כאשר היעד שהוצמד לדגם ה-5a עומד על הרבעון השני של 2021, בעוד המכשיר המתקפל מוצג לצד יעד לרבעון הרביעי של 2021 לצד זוג מכשירים נוספים המופיעים תחת שמות הקוד "raven" ו-"oriole", אלו עשויים להתייחס לדגמי ה-Pixel 6 וה-Pixel 6 XL.

ברשימת המכשירים המוצגים במסמך המדובר, כך על פי ההדלפה ב-9to5mac, מופיעים גם דגמים קודמים אותם השיקה החברה, עם תאריכי השקה התואמים לתאריכים האמיתיים בהם הושקו המכשירים, אולם ישנם גם דגמי מכשירים ישנים שכלל לא הושקו. מכאן, שהמסמך אולי מעיד על תכניות מסוימות של גוגל לעתיד, אך אין הדבר מבטיח כי החברה אכן תשיק מכשירים אלו.

גוגל עובדת על התאמתה של מערכת ההפעלה אנדרואיד למכשירים מתקפלים עוד מאז הוצגו הדגמים הראשונים של סמסונג ו-Huawei ב-2018, כך שאין מן הנמנע כי גוגל תבחן אפשרות להצגת מכשיר מתקפל משלה, המבוסס על הגרסה הנקייה של אנדרואיד, כפי שהיא עושה עם מכשירי פיקסל אחרים. בדיווח של CNET ממאי 2019, צוטט בכיר בחברה האחראי על מכשירי הפיקסל כשהוא מזכיר את העובדה כי גוגל מפתחת אבות טיפוס למוצרים מתקפלים ובוחנת את האפשרות לעתיד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות