הוכרזו: Sony WH-1000XM4 – הדור הבא של האוזניות מסננות הרעשים מבית סוני

אוזניות אוזניות WH-1000XM4 (מקור סוני)

סוני (Sony) הכריזה רשמית על אוזניות ה-WH-1000XM4, הדור הבא של האוזניות מסננות הרעשים הידועות של החברה, המגיעות עם חיבור Bluetooth 5.0 מעודכן וסינון רעשים משופר וטוב יותר מבעבר המאפשר למשתמשים לקבל חווית אודיו איכותית ושקטה יותר.

אוזניות ה-1000XM4 החדשות של סוני הן הדור הרביעי למשפחת אוזניות ה-1000X של החברה, המחליפות את דגם ה-WH-1000XM3 שנסקרו גם באתר, כאשר הן משתמשות באותו שבב ה-Q1N של החברה לסינון הרעשים, אך עם תוספת מערכת Bluetooth משופרת המספקת סינון רעשים טוב יותר על ידי ביצוע 700 דגימות לשניה של רעשי הסביבה ואלגוריתם סינון רעשים משופר.

עיצוב הדגם החדש נותר דומה ל-1000XM3, כאשר האוזניות החדשות משתמשות בדרייברי 40 מ”מ בדומה גם כן, בעוד השינויים הגדולים יותר נעשו באוזניות עצמן, כאשר הן משתמשות בחיבור Bluetooth 5.0 עם תמיכה בטכנולוגיית ה-LDAC לחיבור אודיו איכותי יותר וטכנולוגיית ה-DSEE Extreme (ר”ת Digital Sound Enhancement Engine) החדשה של החברה, שתחליף את ה-DSEE HX מהדור הקודם לאיכות שמיעה משופרת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שיפור נוסף שמגיע בדגם החדש והיה חסר למשתמשים רבים הוא תמיכה ב-Multi-point, חיבור מקביל של האוזניות ל-2 מכשירים בו זמנית, כשבנוסף אפשר למצוא בהן טכנולוגיה חדשה בשם Speak-to-Chat, המאפשרת לאוזניות לזהות מתי המשתמש מתחיל לדבר ולעבור באופן אוטומטי למצב שיחה המפסיק את המוזיקה ומאפשר לשמוע את הסביבה מבלי להסיר את האוזניות כלל.

זמן הסוללה דומה לדור הקודם ועומד על 30 שעות עם סינון רעשים פעיל ו-38 שעות ללא סינון רעשים, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה באמצעות חיבור USB-C המספק 5 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-WH-1000XM4 החדשות של סוני צפויות להיות זמינות למכירה מאוחר יותר החודש במחיר של 350 דולר, בדומה לדור הקודם.

בעוד שאוזניות ה-1000XM4 הוכרזו רק היום, ניתן בקלות להעניק להן את התואר אוזניות מסננות הרעשים הטובות בעולם בהסתמך על ההיסטוריה של סוני ודגם ה-1000XM3 הקודם שמוגדר על ידי רבים כטוב בעולם לקטגוריה שלו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים