וואטסאפ (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

וואטסאפ (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

וואטסאפ תאפשר סנכרון היסטוריית הודעות בין מכשירי אנדרואיד ו-iOS

| יום שני, 10 באוגוסט 2020, 16:19 | אפליקציות, סלולר

פיצ'ר ההתחברות ממספר מכשירים בו זמנית באפליקציית וואטסאפ (WhatsApp) צפוי לאפשר לראשונה העברת היסטוריית שיחות בין מכשירי אנדרואיד ו-iOS ולהפך, כך עולה מדיווח חדש של WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ. מדובר בפתרון לאחת מבעיות הוואטסאפ הגדולה ביותר מאז ומעולם, האפשרות להעביר בצורה "טבעית" את שיחות המשתמש בין מערכות ההפעלה השונות.

כפי שדווח כבר בעבר, וואטסאפ עובדת כבר תקופה ארוכה על פיצ'ר חדש שיאפשר שימוש בחשבון אחד בעד 4 מכשירים בו זמנית, ללא תלות במכשיר הסלולרי עצמו. עם זאת, הבשורה האמיתית בידיעה החדשה היא האופן בו היא עושה זאת, כאשר בהפעלה של מכשיר חדש לחשבון הוואטסאפ של המשתמש, המערכת מורידה את היסטוריית השיחות על גבי ה-WiFi ומשנה את מפתח ההצפנה שלו.

שימוש במספר מכשירים במקביל הוא כבר הישג משמעותי בעבור וואטסאפ, אך האפשרות שנזכה לקבל פתרון קל להעברת היסטוריית השיחות וואטסאפ מאנדרואיד ל-iOS ולהפך היא גדולה בהרבה מאחר ולא היה קיים פתרון רשמי לכך עד כה, ומשתמשים בדרך כלל נאלצו להשתמש בתוכנות צד ג' בתשלום אם הם רצו להעביר את היסטוריית השיחות שלהם בין מערכות הפעלה שונות.

הורדה ופענוח היסטוריית הודעות (מקור WABetaInfo)

בעוד שאין אישור רשמי על כך שניתן יהיה להעביר את ההיסטוריית הודעות הוואטסאפ בין אנדרואיד ל-iOS ולהפך, העובדה כי ניתן יהיה להתחבר מ-4 מכשירים שונים לאותו חשבון מצביעה על כך היא הדבר יהיה אפשרי, כאשר כל חיבור או הסרה של מכשיר ישנו את מפתח ההצפנה של המשתמש באפליקציה.

נותר לחכות ולראות מתי פיצ'ר חיבור המכשירים המרובים יהפוך להיות זמין באופן פומבי והאם אכן הוא צפוי לאפשר, כפי שאנו גורסים, את העברת היסטוריית ההודעות בין מערכות ההפעלה השונות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות