בואו להרוג את סופרמן במשחק חדש של יחידת המתאבדים

חברת DC ממשיכה להכריז על משחקים חדשים בעולמות הקומיקס שלה, והפעם הוכרז Suicide Squad: Kill the Justice League: משחק חדש של יחידת המתאבדים שבו נצטרך להילחם ב”ליגת הצדק”. המשחק מתוכנן לצאת ב-2022 ל-PlayStation 5, Xbox Series X ולמחשב האישי.

את המשחק מפתח הסטודיו Rocksteady, הידוע בעיקר בזכות משחקי Batman Arkham המוצלחים שהוציא תחת ידו. הפעם, הסטודיו משתמש ביחידת המתאבדים כדי ליצור משחק Co-op עם ארבעת הדמויות (הארלי קווין, דדשוט, קפטן בומרנג ו-King Shark), כאשר לכל דמות יכולות ייחודיות. ניתן לשחק עד ארבעה שחקנים יחדיו, אך תוכלו גם לשחק לבדכם, כאשר המחשב ישלוט בדמויות שלא נמצאות בשימושכם.

אל ההכרזה צורף טריילר שמציג את הבסיס לסיפור המשחק. נראה כי יחידת המתאבדים מעבירים את הזמן במטרופוליס, כאשר לפתע העיר מותקפת על ידי הנבל Brainiac. יחידת המתאבדים מקבלת הוראה לחסל את סופרמן, שכנראה יצא משליטה והחל לפגוע בחפים מפשע. הדבר מזכיר אולי את הסיפור של Injustice, בו סופרמן מאבד את שפיותו ומקים דיקטטורה אפלה בניסיון להשתלט על העולם באלימות.

Suicide Squad: Kill the Justice League יהיה המשחק הראשון של Rocksteady באורך מלא מאז משחק באטמן האחרון שהוציא הסטודיו ב-2015. בינתיים, את סדרת משחקי באטמן ימשיך הסטודיו של Warner Brothers במונטריאול, אשר עובד על המשחק Gotham Knights שמתוכנן לצאת בשנה הבאה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים