כך תצפו באירוע ההכרזה המיוחד של אפל ב-15.9

אפל הודיעה כי תערוך אירוע הכרזה מיוחד ביום שלישי, ה-15.9, החל מהשעה 20:00 בערב לפי שעון ישראל. במסגרת האירוע החברה צפויה להציג את השעון החכם Apple Watch Series 6, ולצידו גם טאבלט iPad Air חדש, ומוצרים נוספים, כאשר האירוע יתבצע בשידור חי ממטה החברה Apple Park החדש בקופרטינו.

את האירוע תעביר אפל בשידור חי החל מהשעה 20:00 בערב לפי שעון ישראל, ביום ג', ה-15.9, וניתן יהיה לצפות בו דרך ערוץ החברה ביוטיוב (שידור הוידאו מצורף בראש הכתבה) ודרך עמוד האירועים באתר החברה בלחיצה כאן.

אפל לא ציינה באופן חד משמעי אילו מוצרים תציג באירוע, אך ההכרזה המרכזית ככל הנראה תיגע לשעון ה-Apple Watch Series 6, זה צפוי להגיע עם מספר יכולות חדשות, בהן מד חדש למדידת ריווי החמצן בדם ומעקב שינה משופר. פרט לשעון, אפל עשויה לחשוף באירוע גם מוצרים נוספים, בהם גרסה חדשה לטאבלט ה-iPad Air, רמקול HomePod חכם במידות קומפקטיות יותר ואולי גם אוזניות, כאשר ישנה ציפיה גבוהה גם למידע נוסף אודות שבב העיבוד החדש שמפתחת החברה למחשבי המק שלה בשיתוף עם חברת ARM.

מכשירי האייפון 12 אינם צפויים להופיע באירוע הקרוב, כאשר מספר לא מבוטל של דיווחים ציינו דחייה במועדי ההשקה של הטלפונים, אלו צפויים להגיע אל השוק רק במהלך אוקטובר, כשהשקתם של דגמים מסויימים בסדרה החדשה עשויה אף להידחות עד לחודש נובמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות