מיקרוסופט תשיק את ה-Xbox Series S ב-10 בנובמבר

יממה לאחר שאישרה את עצם קיומה ואת עיצובה של קונסולת ה-Xbox Series S, מציגה היום (ד’, 9.9) מיקרוסופט טריילר ראשון למכשיר, בו היא חושפת את עיצוב הקונסולה תוך דגש על מידותיה הקטנות, מספקת פרטים על המפרט הטכני שלה וגם תאריך השקה, אשר יתפוס מקום ב-10 בנובמבר, 2020.

בטריילר שחשפה שמה מיקרוסופט דגש נוסף על מידותיה הקטנות של הקונסולה, כשהיא מציינת כי מדובר בקונסולת ה-Xbox הקטנה ביותר אי פעם. במהלך הסרטון ניתן לראות כי הקונסולה תהיה קטנה במידותיה ב-60% בהשוואה לדגם הדגל Xbox Series X. בקר המשחק החדש של מיקרוסופט גם הוא מופיע בסרטון בצבע לבן.

מיקרוסופט מאשרת כי הקונסולה תהיה דיגיטלית לחלוטין, ולא תגיע עם כונן דיסקים אופטי, ומוסיפה גם כמה פרטים טכניים נוספים אודות הקונסולה החדשה. לפי החברה, ה-Xbox Series S תתמוך במשחקים ברזולוציה של עד 1440P (או 2K) בעד 120 פריימים בשנייה, ותספק תמיכה גם בטכנולוגיות DirectX Raytracing, Variable Rate Shading וקצב רענון דינמי (Variable Refresh Rate).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף, הקונסולה החדשה מצויידת בכונן SSD בנפח 512 גיגה-בייט שיהפוך טעינה של משחקים למהירה בהרבה מזו המתקבלת בדור הנוכחי של הקונסולות, והיא תתמוך בהזרמת מדיה ב-4K ובשיפור איכות התמונה במשחקים עד לרמת 4K.

את קונסולת ה-Xbox Series S מבטיחה מיקרוסופט להשיק ב-10.11.2020 במחיר של 299 דולר בארה”ב.

השוואת מפרטים