חברת 1MORE מכריזה על טכנולוגיית QuietMax ואוזניות ה-TWS הראשונות בעולם עם אישור THX

חברת 1MORE הכריזה על השקתה של QuietMax, טכנולוגיית סינון הרעשים החדשה של החברה המשלבת בין סינון רעשים אקטיבי ANC (ר"ת active noise cancellation) כפול, סינון רעשים היברידי hybrid ANC ומנגנון הפחתת רעשי רוח WNR (ר"ת wind noise reduction). הטכנולוגיה תהיה זמינה לראשונה באוזניות האלחוטיות 1MORE Dual Driver ANC Pro Wireless ואוזניות ה-TWS מדגם 1MORE True Wireless ANC המעודכנות של החברה, המקבלות לראשונה בעבור אוזניות TWS את תקן האודיו THX.

לפי 1MORE, טכנולוגיית ה-QuietMax החדשה מכניסה את אוזניות החברה לקטגוריית ה-HiFi ANC, אוזניות מסננות רעשים בעלות איכות שמע גבוהה במיוחד המוגדרות כ-HiFi (ר"ץ High fidelity). משתמשים חדי עין יבחינו כי למעשה צמד האוזניות החדשות של החברה הוכרזו עוד בעבר, כאשר הן אף הושקו בארץ יחד עם דגמים נוספים במהלך חודש יולי האחרון, ועכשיו הן יוכלו להשתדרג ולקבל את טכנולוגיית ה-QuietMax החדשה.

עם זאת, לא מדובר על אותם הדגמים בדיוק. אוזניות ה-1MORE True Wireless ANC ה"חדשות" שקיבלו את תקן האודיו הגבוה של חברת THX, לראשונה בעבור אוזניות TWS אלחוטיות באמת, יהיו רק אלו שיוצרו לאחר יוני 2020. האוזניות  משתמשות בדרייברים דינימיים יחד עם דרייברי balanced armature לקבלת סאונד איכותי במיוחד בגרסה החדשה, ומאפשרות ליהנות מעד 6 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 22 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן, כשהן תומכות בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

 

אוזניות ה-True Wireless ANC וה-Dual Driver ANC Pro Wireless עם טכנולוגיית ה-QuietMax זמינות למכירה במחיר של 200 ו-150 דולר, בהתאמה.

בעוד שהשדרוג הטכנולוגי של אוזניות ה-1More נועד לספק איכות שמע גבוהה יותר עם סינון רעשים משופר, הוא יוצר למעשה בלבול "קל" במקרה של אוזניות ה-True Wireless ANC שיתמכו בתקן ה-THX החדש רק במידה והן יוצרו במהלך יוני 2020, כשהן מגיעות יחד עם קושחת ה-3.62 ומעלה של החברה, בעוד טכנולוגיית ה-QuietMax תהיה זמינה בשני הדגמים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות