הוכרזו: Bose Sleepbuds II – דור חדש לאוזניות משפרות השינה

| יום חמישי, 24 בספטמבר 2020, 14:27 | גאדג'טים

חברת האודיו Bose הכריזה על אוזניות ה-Sleepbuds II, הדור השני של אוזניות ה-Sleepbuds משפרות השינה של החברה. האוזניות נועדו לשפר את חווית השינה של המשתמשים בהן באמצעות מגוון קטעי אודיו יעודיים יעודים, אך ללא אפשרות לשימוש כאוזניות רגילות.

אחרי שהציגה רק החודש את אוזניות ה-QuietComfort Earbuds ו-Sport Earbuds, החברה מחדשת את דגם ה-Sleepbuds, שאף נסקרו בגאדג'טי, עם דגם ה-Sleepbuds II החדש והמשודרג. האוזניות אינן מיועדות להשמעת מוזיקה או שיחות כלל, אלא לשמש כפתרון לשינה טובה יותר באמצעות השמעת קולות רקע יעודיים על מנת לבודד את המשתמש מרעשי הסביבה היכולים להפריע לשינה.

בניגוד לדגם הקודם, האוזניות החדשות יגיעו עם אוסף קבצי שמע גדול יותר הכולל 14 קטעים למיסוך רעשי רקע, 15 קטעים עם רעשי טבע (Naturescapes) ו-10 קטעי "שלווה" (Tranquilities) כאשר האוזניות יכולות לאחסון 10 קטעים בו זמנית הניתנים לשינוי על ידי אפליקציית ה-Bose Sleep (אנדרואיד\iOS). האוזניות עצמן יגיעו עם עמידות למים בתקן IPX4, כאשר הסוללה שלהן תספיק לעד 10 שעות שימוש רצופות בטעינה בודדת ועד 30 שעות נוספות באמצעות מארז הטעינה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Bose Sleepbuds II (מקור Bose)

לפי Bose, מחקר שנערך בשיתוף עם הקמפוס הרפואי (CU Anschutz Medical Campus) באוניברסיטת קולרדו ומרכז החדשנות של UCHealth CARE לבדיקת האוזניות החדשות העלה כי 100% מהנבדקים אישרו כי אוזניות ה-Sleepbuds II הצליחו להסוות את רעשי הסביבה, כאשר 86% מהם ציינו כי האוזניות עזרו להם להירדם מהר יותר, 76% מסרו כי האוזניות סיעו להם לישון ו-80% ציינו כי חווית השינה שלהם השתפרה בשימוש עם האוזניות.

אוזניות ה-Bose Sleepbuds II החדשות יהיו זמינות למכירה החל מה-6.10 במחיר של 250 דולר.

אחרי שאוזניות ה-Sleepbuds נעלמו מהשוק כתוצאה מבעיות סוללה, Bose החליטה כי קיים עדיין שוק למוצר הנישה הייחודי שלה כפתרון לשיפור השינה של המשתמש ולכן אנו מקבלים אחרי כשנתיים את ה-Sleepbuds II החדשות. בעוד שמשתמשים רבים ישמחו להנות משינה טובה יותר, תג המחיר הגבוהה שלהן יחד עם העובדה כי הן אינן מסוגלות לעבוד כאוזניות רגילות עלול לגרום לרבים להימנע מהן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות