קוואלקום

קוואלקום

דיווח: קוואלקום עובדת על מותג סמארטפוני גיימינג

לאחר שנים רבות בהן הייתה השחקנית המרכזית מאחורי הקלעים, נראה כי קוואלקום (Qualcomm) רואה את שנת 2021 כשנה הנכונה עבורה לכניסה לתחום הסמארטפונים באופן כמעט עצמאי. דיווח חדש המגיע אלינו מהאתר DigiTimes מספר כי קוואלקום עובדת על מותג סמארטפונים חדש מתוצרתה אשר ייכנס לשוק ויתחרה בשאר הסמארטפונים בגזרה.

על פי הדיווח, קוואלקום תעבוד עם אסוס (Asus) ליצירת מותג חדש לסמארטפוני גיימינג. כבר בבחינה ראשונה של העניין, ניתן לדמות את הדבר לכך שסוני (Sony), אשר מייצרת את רוב חיישני הצילום לסמארטפונים בשוק, מייצרת גם מכשירים מתוצרתה. עקב חוסר הצלחתה של סוני בשוק, ניתן רק לחכות ולראות האם קוואלקום תצליח לעשות את המהלך ולהיות גם יצרנית סמארטפונים וגם יצרנית שבבים מרכזית.

למעשה, החברה איתה קוואלקום מתכננת לעבוד עתידה להתחרות בה, כשאסוס עצמה מייצרת כעת את מכשיר ה-Asus ROG Phone 3 כמכשיר הגיימינג הראשי שלה. כידוע, המכשיר המוזכר כולל בין היתר את מערכת השבבים Snapdragon 865 Plus, אשר מיוצרת על ידי לא אחרת מאשר קוואלקום. את הבסיס לשיתוף הפעולה בין השתיים ניתן להבין בקלות, זאת במידה ונסתכל על כך שקוואלקום מעוניינת ליהנות מהיידע אותו צברה אסוס במהלך שנותיה בייצור סמארטפונים וליישם אותו כבר בתחילה.

לצד הדיווח המדובר, קוואלקום צפויה לקיים בקרוב את אירוע ההכרזה שלה על מערכת השבבים Snapdragon 875 בין התאריכים ה-1 עד ה-2 בדצמבר. בשלב זה רק ניתן לשער כי מכשיר הגיימינג הראשון מבית החברה יגיע עם מערכת השבבים המוזכרת לעיל, אך זו היא רק השערה עקב העובדה שהמותג עצמו כלל עוד לא הוכרז.

מקורות
digitimes
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות