טריילר מלא לסרט "Monster Hunter" חושף שלל מפלצות וחרבות ממשחקי המחשב

לאחר ששיחררו טיזר קצר ובו רק רמז למפלצת אחת מיני רבות, אולפני סוני חשפו טריילר מלא לסרט האקשן "Monster Hunter" המבוסס על סדרת המשחקים המצליחה של קאפקום (Capcom).

בסרט, בכיכובה של מילה יויוביץ' ("האויב שבפנים") אנו נחשפים לעולם מסתורי הנשלט על ידי מפלצות דרך צוותה של ארטמיס (יויוביץ') – מנהיגת צבא הנקלעת לסופת חול המשגרת אותה ואת חייליה לכוכב אחר. על אף הידע והנסיון הצבאי הגדול שלהם, הם מהר מאוד מבינים כי אין להם מושג כיצד להילחם במפלצות ענק, ועל כן מצטרפים אל צייד מקומי (טוני ג'ה, "מהיר ועצבני 7") אשר מלמד אותם להניח את הרובים ולהחליפם בחרבות.

לאחר שהטיזר הקודם סיפק לנו הצצה קטנה לאחת המפלצות, הדיאבלו השחורה, הטריילר החדש חושף את הגירסה הקולנועית של אחת המפלצות המוכרות ביותר של סדרת המשחקי המחשב – הרתאלוס, זן של נחש מעופף ויורק אש, אשר הפציע כבר במשחק הראשון בסדרה. בנוסף, אנו זוכים לראות גם חלק מהנשקים בהם ישתמשו הדמויות, ביניהן חרבות ענק, קשתות ופיגיוני אש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מהטריילר נראה כי חברת קאפקום וידאה כי במאי הסרט, פול ו.ס אנדרסון (במאי "האויב שבפנים") ייצמד לסטייל המוכר של משחקי המחשב, שכן סביר להניח שמטרת הסרט מראש היא למשוך קהל חדש שייקנה את המשחק הבא, הצפוי לצאת במרץ 2021. המשחק האחרון בסדרה, "Monster Hunter: World" מ-2017 היה המשחק הנמכר ביותר של קאפקום אי פעם.

ולמקרה שמישהו עדיין תוהה מה סגנון הסרט, אחד החיילים בטריילר שואל האם הצוות הוא "סוג של שומרי הגלקסיה?" ברפרנס לסרטים המצליחים של מארוול, כדי להבהיר לנו בדיוק מה הבמאי מנסה לעשות כאן – דרך השוואה לסרט אחר שכבר הוכיח עצמו. בחירה מוזרה, שכן הטריילר חסר ההומור שמלווה את "שומרי הגלקסיה" לחלוטין, והצוות לא כולל אף דביבון מדבר או ענק העשוי מעץ.

הסרט מתוכנן להגיע לבתי הקולנוע בדצמבר.

השוואת מפרטים