רשמי: סמסונג תחל בהפצת ממשק המשתמש One UI 3 בחודש נובמבר

One UI 3 (תמונה: סמסונג)

כחודש בלבד לאחר שהחלה בהפצת גרסת הבטא לסדרת מכשירי ה-Galaxy S20, סמסונג מפרסמת פרטים חדשים ועוברת על חלק מהפיצ’רים אותם נקבל עם ממשק ה-One UI 3 שיבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 11. בתוך הדברים, סמסונג מגלה לנו כי לא מעט מהפיצ’רים אשר יגיעו לשלל מכשירי החברה עם ממשק המשתמש העדכני הם פיצ’רים אשר קיימים כבר בחלק מדגמיה.

סמסונג שמה במרכז את השינוי העיצובי אותו העניקה לממשק, כשזה הופך קליל יותר עם חלוניות ארוכות יותר להתראות בצבע לבן/שקוף, וילון התראות חדש המאפשר החלקה להעברת מוזיקה ומסך Always-on Display המתיר גישה ליותר תכנים בבת אחת. עם הדגש העיצובי אותו שמה לעצמה סמסונג, אנחנו עדיין רואים שמירה על הקו המנחה אשר דואג שרוב הממשק יהיה נגיש לשימוש ביד אחת כבתחילה.

One UI 3 (תמונה: סמסונג)

עם הממשק המרענן, סמסונג מוסיפה לנו גישה ל-10 קטגוריות חדשות של רקעים דינאמיים, זאת לעומת 5 קטגוריות בממשק ה-One UI 2.5. בנוסף, מדינות נבחרות אשר ברשותן נמצאת הגישה לאפליקציית Good Lock יכולות ליהנות מזוג פלאגינים חדשים בשם Wonderland ו-Pentastic המאפשרים יצירת רקעים המגיבים לתזוזות הטלפון והתאמה אישית של פקודות העט (S-Pen) בהתאמה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את האפשרות לצילום סלפי באמצעות מערך הצילום הראשי סמסונג מביאה כעת גם למכשיר ה-Galaxy Fold המקורי, כך שגם רוכשי הדור הראשון יוכלו ליהנות מסלפי באיכות גבוהה. בנוסף, המשתמשים בממשק החדש יוכלו לבצע שיחות על מסך מלא, עם תמיכה רחבה ב-AR Emojis אותם מציעה סמסונג.

את הפצת הממשק סמסונג מבטיחה לבצע החל מחודש נובמבר הקרוב, עם הערכה שלנו לכך שהמכשירים הראשונים לקבל את הממשק יהיו חלק מסדרת ה-Galaxy S20.

השוואת מפרטים