הוכרז: Xiaomi Mi Box 4S Pro – סטרימר ה-8K הראשון של שיאומי

סטרימר Mi Box 4S Pro (מקור Weibo)

חברת שיאומי (Xiaomi) הכריזה על סטרימר חדש, ה-Mi Box 4S Pro, הסטרימר הראשון של החברה המגיע עם אפשרות להצגת וידאו 8K ואחסון מוגדל של 16GB בהשוואה לדגמים קודמים, שיגיע לשוק הסיני, עם צפי להשקה גלובאלית בשלב מאוחר יותר.

סטרימר ה-Mi Box 4S Pro החדש מגיע כגרסה המשודרגת של סטרימר ה-Mi Box 4S הסיני של שיאומי, המקביל ל-Mi Box S הבינלאומי, אך בניגוד אליו מגיע בצבע לבן. השינוי העיקרי בדגם החדש מגיע בדמות התמיכה בהצגת וידאו 8K, מה שמכניס את הסטרימר החדש לרשימה מצומצמת מאוד של סטרימרים תומכי 8K, כאשר הוא יגיע עם חיבור HDMI 2.1 עדכני יחד עם זיכרון בנפח 2GB ואחסון מוגדל של 16GB. נכון לרגע זה לא ידוע באיזו מערכת שבבים השתמשה החברה בדגם החדש.

הדגם החדש יגיע עם מערכת ה-MIUI TV של שיאומי בשוק הסיני, ובדומה לדגמים הקודמים הוא צפוי לקבל את מערכת ה-Android TV או את גרסת ה-Google TV המעודכנת כאשר הוא יגיע לשווקים נוספים. שלט ה-Mi Box יגיע עם חיבור Bluetooth, כאשר סביר להניח שבדומה לדגם הנוכחי, הוא יכלול כפתור נטפליקס (Netflix) ייעודי, כפתור לשידורי Live TV להצגת שידורים חיים וכפתור Google Assistant יעודי בגרסה שתשווק מחוץ לסין.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סטרימר Mi Box 4S Pro (מקור שיאומי)

סטרימר ה-Mi Box 4S Pro החדש זמין בהזמנה מוקדמת בסין במחיר של 399 יואן (כ~203 ש”ח), כאשר אין צפי מחיר או השקה לשוק הבינלאומי.

סדרת סטרימרי ה-Mi Box של שיאומי נחשבת כבר תקופה ארוכה כאחת הפופולריות ביותר ברחבי העולם הודות לתמחור הנמוך והביצועים הטובים שלהם בשילוב עם מערכת ה-Android TV בגרסאות לשוק הגלובאלי, דבר הצפוי לסמן הצלחה בטוחה למדי גם לדגם החדש, אשר מציע יכולת הצגת תכנים ברזולוציית 8K הנחשבת כפיצ’ר נדיר למדי נכון להיום.

השוואת מפרטים