סמסונג מצרפת מכשירים נוספים לבטא של אנדרואיד 11 ו-One UI 3

Galaxy Note 10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Galaxy Note 10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בחודש האחרון החלה סמסונג להפיץ גרסאות בטא של ממשק המשתמש One UI 3, המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 11, למכשירי סדרות ה-Galaxy S20 וה-Galaxy Note 20, זאת כהכנה מוקדמת להשקה הרשמית של הגרסה החדשה שתגיע בהמשך. כעת, חושפת החברה דגמים נוספים שיקבלו את גרסת הבטא, ומצרפת אותם הלכה למעשה לרשימת הדגמים שיקבלו את העדכון בהמשך גם כן.

המכשירים הנוספים שיחלו לקבל את גרסת הבטא של One UI 3 כוללים את הדגמים:

  • Galaxy S10, Galaxy S10 5G, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e
  • Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus
  • Galaxy Z Flip 5G
  • Galaxy Z Fold 2 5G

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

גרסת הבטא של מערכת ההפעלה החדשה תחל להגיע למשתמשים בקוריאה תחילה, ולאחר מכן לשווקים נוספים, אך בשלב זה לא מסרה החברה לוחות זמנים ברורים הנוגעים להשקה עבור כלל המשתמשים אחרי תום תקופת הבטא.

פרט לעדכון לאנדרואיד 11, ממשק ה-One UI 3 יביא עימו שינוי בצד העיצוב, זה יהפוך קליל יותר תוך שהוא משלב חלוניות ארוכות יותר להתראות בצבע לבן/שקוף, וילון התראות חדש המאפשר החלקה להעברת מוזיקה ומסך Always-on Display המאפשר הצגת תכנים רבים יותר במקביל. סמסונג תוסיף עדכונים לכל האפליקציות המובנות שלה ומצלמה משופרת צפויה להיות חלק מזה, כמו גם מעקב טוב יותר אחר אופי השימוש במכשיר וניהול חשבונות עבור ילדים.

בנוסף, נוכל למצוא בממשק החדש גם קטגוריות חדשות של רקעים דינאמיים, כאשר מדינות בהן קיימת גישה לאפליקציית Good Lock יוכלו ליהנות מפלאגינים חדשים שיאפשרו ליצור רקעים המגיבים לתזוזות הטלפון והתאמה אישית של פקודות העט (S-Pen).

השוואת מפרטים