דיינבוק משיקה את ניידי ה-Satellite Pro C40-H ו-Satellite Pro C50-H בישראל

חברת דיינבוק (Dynabook), טושיבה לשעבר, השיקה את צמד הניידים Satellite Pro C40-H ו-Satellite Pro C50-H בישראל, המגיעים עם מסכי 14 ו-15.6 אינץ', בהתאמה, ונועדו להיות הפתרון הזול והמשתלם יותר של החברה למשתמשים וזאת מבלי להתפשר על המפרט הטכני שלהם המבוסס על מעבדי ה-Ice Lake מהדור העשירי של אינטל.

צמד הניידים החדש מחליף את הדור הקודם שהתבסס על מעבדי הדור השמיני של אינטל, בהם נייד ה-Satellite Pro C50-E, כאשר הניידים מגיעים עם מסך 14 או 15.6 אינץ' ברזולוציית HD או FHD בהתאם לדגם, ושומרים על העיצוב המודרני של הדור הקודם עם גוף בעובי של עד 18.9 מ"מ. ב"רוח התקופה" החברה דאגה לטפל במשטחי הניידים באמצעות בחומר אנטי-בקטריאלי להגנה מפני חיידקים, זה עומד בתקן JIS Z 2801:2010 היפני ומגן בפני 99.9% מהבקטריות.

הניידים שומרים על רמת האבטחה הגבוהה של החברה עם טכנולוגיית ה-TPM 2.0 (ר"ת Trusted Platform Module) לאבטחת המחשב, בנוסף לאפשרות למשטח עכבר SecurePad הכולל בתוכו חיישן טביעת אצבע מובנה. מתחת למכסה של הניידים אפשר יהיה למצוא את מעבדי ה-Ice Lake מהדור העשירי של אינטל יחד עם עד 16GB זיכרון ואחסון SSD בנפח של עד 512GB, כאשר מבחינת זמן השימוש, סוללת ה-C40-H צפויה לספק עד 10 שעות שימוש וסוללת ה-C50-H עד 9.5 שעות שימוש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

נייד Satellite Pro C50-H (מקור dynabook)

דמיאן ז'אום, נשיא Dynabook Europe GmbH מסר:

אנו מודעים לכך שתקציבי ה-IT מוגבלים כיום אבל יש עדיין לחץ על עובדים וסטודנטים להשאר פרודוקטיביים וזו הסיבה בדיוק מדוע השקנו את הקו החדש מוקדם השנה, כדי שנוכל להבטיח שלכולם תהיה גישה לטכנולוגיה לה הם זקוקים ובמחיר שפוי.

מפרט טכני:

  • מעבד – Core i מהדור העשירי של אינטל, סדרת Ice Lake.
  • זיכרון – עד 16GB.
  • אחסון – SSD בנפח של עד 512GB.
  • כרטיס מסך – Intel UHD מובנה.
  • מסך – 14 או 15.6 אינץ’ ברזולוציה של עד Full HD.
  • משקל – 1.55 ו-1.76 ק”ג בהתאם לדגם.

ניידי ה-Satellite Pro C40-H ו-Satellite Pro C50-H החדשים יהיו זמינים למכירה בישראל מחודש דצמבר הקרוב במחיר של החל מ-2690 ש"ח.

השוואת מפרטים