רשת HBO תפיק סדרה על פי המשחק “The Last of Us”

The Last Of Us 2 מתוך The Last of US 2 (תמונה: Naughty Dog)

רשת HBO רכשה את זכויות ההפקה של סדרת דרמה חדשה המבוססת על המשחק “האחרונים מביננו” (The Last of Us), אשר תיכתב ותופק על ידי יוצר “צ’רנוביל”, קרייג מאזין, ומפתח המשחק המקורי, ניל דרוקמן.

דרוקמן, אשר נולד בישראל ועבר לארה”ב בגיל 10, הינו סגן הנשיא של חברת המשחקים Naughty Dog, ובנוסף לשני המשחקים בסדרת “האחרונים מביננו”, עבד גם על המשחק Uncharted 4. אל דרוקמן ומאזין תצטרף גם מפיקת “משחקי הכס” ו-“צ’רנוביל” קרולין שטראוס.

הסדרה החדשה, או לפחות עונתה הראשונה, תתבסס על המשחק הראשון בסדרה. המשחק מתרחש כ-20 שנה לאחר שרוב אוכלוסיית העולם הושמדה. אלו שלא הושמדו הפכו ליצורים המכונים “הנדבקים”. כעת, אחד השורדים בני האנוש, ג’ואל, נשכר כדי להבריח נערה בת 14 בשם אלי מחוץ לבוסטון, שהפכה לאיזור מגודר הנמצא תחת סגר. השניים נקלעים למסע עקוב דם ברחבי ארה”ב, ומסייעים זה לזו לשרוד את העולם הפוסט-אפוקליפטי האכזר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

רשת HBO הבטיחה כי הסדרה תפנה הן לקהל המעריצים השרוף של המשחק והן לצופים חדשים שאינם מכירים את הסיפור. מעריצי המשחק ישמחו לשמוע כי חברת המשחקים Naughty Dog תיקח חלק פעיל בהפקת הסדרה, וכן שני מנהלים מחברת ההפקות של סוני פלייסטיישן.

עם ההזמנה הרשמית מ-HBO, הסדרה נמצאת במצב טוב יותר ממשחק אחר של חברת Naughty Dog אשר מופק בימים אלו כסרט. Uncharted, בכיכובו של טום הולנד (“כאוס מהלך”) נמצא בהפקה כבר כשנתיים, וצילומיו נדחו מספר פעמים. על פי סוני, הוא צפוי לצאת ב-2021, אך נכון ליולי השנה הצילומים טרם החלו.

השוואת מפרטים