הוכרזה: Snapdragon 888 – פלטפורמת דגל חדשה למכשירי פרימיום

Snapdragon 888 (תמונה: Qualcomm) Snapdragon 888 (תמונה: Qualcomm)

חברת קוואלקום (Qualcomm) הכריזה היום (ג’, 1.12) על הדור הבא של מערכת השבבים של החברה, ה-Snapdragon 888, כחלק מכנס ה-Snapdragon Tech Summit השנתי שלה שנערך הפעם במתכונת מקוונת בלבד. מערכת השבבים החדשה תפעיל את הדור הבא של מכשירי הפרימיום ממגוון יצרני סלולר שונים, כשהיא מציעה דף חדש של ביצועי דור 5 בזכות מודם חדש המובנה בה.

ההכרזה של קוואלקום באה כ”הפתעה” קלה בשוק הסלולר, כאשר למעשה אנו צריכים לשכוח מהשם Snapdragon 875 אותו רבים החשיבו לשם הבא בו החברה תשתמש, ולהתרגל לשם Snapdragon 888, השם החדש של מערכת השבבים מבית קוואלקום למכשירי הפרימיום, שתחליף את ה-Snapdragon 865 ו-Snapdragon 865 Plus.

בעוד שלא מדובר על ההכרזה המלאה על ה-Snapdragon 888, כאשר הפרטים הטכניים המלאים שלה צפויים להיחשף רק מחר, היום השני של הכנס המקוון, החברה חשפה חלק מהפרטים החשובים על מערכת השבבים החדשה שלה, שתגיע בייצור בתהליך 5nm ותשלב את מודם הדור החמישי Qualcomm X60. מדובר בדור השלישי של מודמי דור החמישי של החברה, אשר מגיע באופן מובנה במערכת השבבים ולא כרכיב נפרד כפי שהיה בדורות קודמים. בנוסף, מערכת השבבים החדשה תגיע עם מעבד תמונה ISP המהיר יותר בעד 35% מהדור הקודם, ויוכל לצלם עד 120 תמונות 12 מגה-פיקסל בשניה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Snapdragon 888 (תמונה: Qualcomm)
Snapdragon 888 (תמונה: Qualcomm)

מערכת השבבים Snapdragon 888 צפויה להיות זמינה במכשירי הדגל של יצרניות הסלולר השונות בהם, ה-Galaxy S21 של סמסונג, כאשר קוואלקום תחשוף בקרוב גם את המפרט הטכני המלא שלה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים