אפליקציית ANYWAY (מקור ישראכרט)

אפליקציית ANYWAY של ישראכרט תאפשר תשלום חכם בתחבורה הציבורית

| יום רביעי, 9 בדצמבר 2020, 16:41 | אפליקציות, טכנולוגיה, סלולר
תגיות: ANYWAY, ישראכרט

חברת ישראכרט הכריזה היום (ד' 9.12) על ANYWAY, אפליקציית תשלום סלולרית חדשה המספקת פתרון לתשלום כחלק מהרפורמה החדשה בתחבורה הציבורית, כאשר היא נועדה לספק אלטרנטיבה נוחה יותר לכרטיס הרב-קו ותאפשר בשלב הראשון תשלום באוטובוסים ובמטרונית, עם זמינות החל מה-15 בדצמבר.

לאחר שהשיקה בחודש יולי האחרון את שירות התשלומים הדיגיטלי ANYPAY, ישראכרט מציגה את ANYWAY, אפליקציית התשלומים החדשה של החברה לתחבורה הציבורית, שנועדה להחליף למעשה את כרטיס הרב-קו הסטנדטי באפליקציה פשוטה לשימוש, ללא צורך בטעינה מראש של הכרטיס אלא על ידי שימוש בכל כרטיס אשראי (לא רק של החברה), כאשר התשלום יבוצע לפי חישוב נסיעות ב-25 לכל חודש.

הרשמה לאפליקציית ANYWAY נועדה להיות פשוטה ומבוצעת באמצעות כרטיס אשראי (בני נוער יוכלו להשתמש באשראי ההורים), כאשר לאחר העליה לאוטובוס המשתמש יוכל לסרוק קוד QR יעודי הנמצא באפליקציה על מנת לתקף את הנסיעה ולבחור את הקו ותחנת הירידה, עם אפשרות לתשלום על עד 8 נוסעים יחדיו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האפליקציה תציע מעבר בין קווים ללא תשלום בטווח זמן של 90 דקות ורדיוס של 15 ק"מ, בדומה לרב-קו, כאשר בסוף החודש יבוצע חישוב של כלל הנסיעות, עם ההנחות השונות הזמינות כמו נוער, אזרחים ותיקים ועוד, באמצעות הגדרה של הפרופיל המתאים דרך האפליקציה עצמה עם המסמכים הרלוונטיים לפרופיל הנסיעה.

אפליקציית ANYWAY (מקור ישראכרט)

ד"ר רון וקסלר מנכ"ל קבוצת ישראכרט, מסר:

ישראכרט מובילה שלב נוסף במהפכת התשלומים הדיגיטלית. בחודשים האחרונים אפשרנו לראשונה תשלומים ללא מגע בנייד ע"י השקת ANYPAY, וכעת אנחנו נכנסים גם לשיטת תשלום מתקדמת בתחבורה הציבורית. אנו ממשיכים לחדש ולהציע לכלל הלקוחות פתרונות תשלום דיגיטליים, נוחים ומתקדמים – בלי להתפשר על אבטחת מידע ושמירה על פרטיות. אפליקציית ANYWAY משנה לחלוטין את חווית הנסיעה בתחבורה הציבורית. אם פעם היינו צריכים לדאוג שיש לנו אמצעי תשלום טעון מראש, עכשיו הנסיעה הופכת לספונטנית, והחיוב עליה יורד בסוף החודש עם כל שאר הקניות שלנו. בנוסף, אין שום צורך לדאוג לגבי הנחות או לגבי בחירת הכרטיס ה"נכון" שכן האפליקציה תדע לנתב אותנו להנחה המרבית והמתאימה ביותר עבורנו. זה פשוט, קל, נוח ומהיר.

אפליקציית ה-ANYWAY של ישראכרט תחל לפעול החל מה-15 לדצמבר, כאשר היא תהיה זמינה להורדה למכשירי אייפון ואנדרואיד. היא תשמש בשלב הראשון לתשלום באוטובוסים ובמטרונית בלבד, עם צפי הרחבה לרכבת ואמצעי תחבורה ציבוריים נוספים בהמשך. 

בעוד שכרטיס הרב-קו הסטנדרטי סיפק מענה נוח ושימושי לתחבורה הציבורית בישראל, עם הפסקת השימוש בתשלום מזומן באוטובוסים עצמם, הכרטיס הפך להיות מסובך יותר לשימוש עם הצורך לטעינה שלו בנקודות יעודיות או באמצעות אפליקציה במכשיר הסלולרי. שירות ה-ANYWAY החדש נועד להחליף למעשה את הצורך בטעינה מראש טרם הנסיעה ולביצוע תשלום חכם ונוח יותר באמצעות המכשיר הסלולרי בסוף כל חודש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות