דיווח: סדרת ה-Xiaomi Mi 11 תיחשף ב-29 בדצמבר

Xiaomi Mi 11 (תמונה: gsmarena) Xiaomi Mi 11 (תמונה: gsmarena)

כחודשיים בלבד לאחר שהציגה את מכשיר ה-Xiaomi Mi 10T Pro 5G, שיאומי מתקדמת בקצב משלה ועתידה לחשוף כבר החודש את סדרת הדגל הבאה שלה אשר תענה לשם Xiaomi Mi 11, כך על פי דיווח שנחשף באתר GizmoChina, ומגיע ממדליף אשר הוכיח את אמינותו בעבר עם גילוי תאריך ההכרזה של שעון ה-Mi Watch Lite באופן מדויק.

על פי דבריו, שיאומי תחשוף באופן רשמי את סדרת ה-Xiaomi Mi 11 כבר ב-29 בדצמבר, ובהתחשב בהדלפה קודמת בנושא, כנראה שהסדרה גם תצא למכירה עוד באותו היום עקב העובדה שלפני הפרסום הנוכחי גילינו כי שיאומי צפויה להשיק את הסדרה כבר בחודש הנוכחי. עם זאת, אף אחד מהמדליפים לא חשף האם מדובר בהשקה גלובלית או בהשקה לשוק הסיני בלבד, כך שנצטרך לחכות ולראות האם שיאומי תשווק את המכשיר באופן עולמי בזמן זהה להשקה בשוק הסיני.

את עיצובו של דגם ה-Xiaomi Mi 11 הסטנדרטי כבר הספקנו לראות במגוון תמונות חיות, בשעה שזה מגיע עם מערך צילום משולש בחלקו האחורי ומסך מקומר הנפרס מקצה לקצה בחלקו הקדמי. גם דגם הפרו נחשף בתמונות משלו על ידי יצרני כיסויים, ושם אנחנו יכולים להבחין בשינוי מרכזי למערך הצילום, אך לא נוכל לבטוח בהדמיות הללו יותר מידי עקב העובדה שיצרני כיסויים מסתמכים לא מעט על השערות.

בגזרת המפרט הטכני, אנחנו עתידים לקבל מסך ברזולוציית +Quad HD ובקצב רענון של 120 הרץ לדגם ה-Mi 11 Pro, כאשר בחלקו האחורי נמצא חיישן ראשי ברזולוציית 50 מגה פיקסל יחד עם חיישן משני לביצוע זום אופטי ברזולוציית 12 מגה פיקסל. מתחת למכסה המנוע, מערכת השבבים Snapdragon 888 עתידה להריץ את זוג הדגמים, בזמן שקיבולות הסוללה יעמוד על 4780 מיליאמפר/שעה ו-4970 מיליאמפר/שעה, בהתאמה, עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 55 וואט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים