לוגו נטפליקס (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

נטפליקס משקיעה ב-7 סדרות מקור חדשות של יוצרים מאנגליה

| יום שני, 14 בדצמבר 2020, 16:02 | בידור ופנאי

נטפליקס ממשיכה להגדיל את השקעתה בשווקים גלובליים, ובעיקר באנגליה, אשר תפתח עבור החברה שבע
סדרות חדשות שייכתבו, יופקו ויצולמו בבריטניה על ידי יוצרים בריטיים. על פי סמנכ"לית נטפליקס אנגליה, אן מנסה, מטרתם היא לנצל את הכשרונות המקומיים הרבים כדי ליצור תכנים המרגישים מוכרים וביתיים אך מסוגלים לפנות לקהל גלובלי גדול.

נטפליקס כבר זכתה להצלחה מוכחת עם סדרות מקור בריטיות כמו "הכתר" (The Crown) ו-"חינוך מיני" (Sex Education), על כן הגדלת ההשקעה ביצירה מקומית נוספת אינה הפתעה. לשבע הסדרות החדשות גייסה נטפליקס יוצרים מוכרים כמו הבמאי סם מנדז ("1917"), רואן אטקינסון ("מיסטר בין"), אנדי סרקיס ("שר הטבעות", "הפנתר השחור") ויוצר הסדרה גירי/האג'י, ג'ו ברטון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

רשימת הסדרות המלאה:

Baby Reindeer – סדרה של היוצר ריצ'רד גאד, אחד הכותבים של "חינוך מיני", המבוססת על מחזה זוכה פרסים שכתב על חוויותיו עם מטרידנית סדרתית שעקבה אחריו והציפה בו טראומה ישנה ממנה התעלם. הסדרה תמנה 8 פרקים של 30 דקות כל אחד.

Man vs Bee – רואן אטקינסון ("מיסטר בין", "ג'וני אינגליש") חוזר למסך הקטן עם סדרה קומית ופיזית חדשה. אדם שעובר לגור באחוזה יוקרתית מוצא עצמו נלחם נגד דבורה יחידה שנכנסה פנימה. מי מהם ייזכה להשתלט על הבית והאם הקרב יחריב את האחוזה לחלוטין? הסדרה תמנה 10 פרקים של 10 דקות כל אחד.

Half Bad –  יוצר הסדרה "גירי/האג'י" חוזר לנטפליקס יחד עם אנדי סרקיס לסדרה המבוססת על טרילוגית ספרים מאת סאלי גרין. הסדרה תעקוב אחר ניית'ן, בנו בן ה-16 של המכשף הרשע ביותר בעולם. עם התבגרותו ניית'ן צריך להבין האם הוא יידמה לאביו ויילך בדרכי הרוע, או שאישיותו הינה צדיקה מטבעה. הסדרה תמנה 8 פרקים של שעה כל אחד.

Cuckoo Song – סדרת אימה על שתי אחיות, האחת אנושית והשניה מפלצת, הנאבקות כדי לבטל כישוף על טבעי שהוטל על משפחתן. הסדרה, המבוססת על ספר מאת פרנסס הרדינג, תמנה 6 פרקים של שעה כל אחד.

Lockwood & Co – סדרה מאת במאי סרט הלהיט הבריטי "השכונה vs. חייזרים" (Attack the Block), ג'ו קורניש, העוקבת אחר ציידי רוחות רפאים בלונדון. בעולם בו ציד רוחות נשלט על ידי חברות ענק, שלושה צעירים מקימים סטארט אפ ביתי ומשתמשים ביכולתיהם כדי לחתור תחת תאגידי הענק ולשנות את ההיסטוריה. הסדרה מבוססת על ספרים מאת ג'ונתן סטראוד, ותמנה 8 פרקים של שעה כל אחד.

The Red Zone – סדרה קומית שיפיק הבמאי סאם מנדז. חבורה של שחקני כדורגל המנווטים בעולם של אלופים, זייפנים וכשרונות אמיתיים. בעולם המשחק, בו אין באמת חברים ואי אפשר לסמוך על אף אחד, השחקנים מנסים למצוא חברות אמת. הסדרה תמנה 6 פרקים של 30 דקות כל אחד.

The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle – תעלומת רצח מודרנית המבוססת על ספרו רב המכר של סטיוארט טרטון. באחוזה בריטית בה אירע רצח מסתורי, בלש המנסה לפתור את השאלה מיהו הרוצח מגלה כי בכל פעם שהוא מתקרב לתשובה, הוא מתעורר מחדש בגופו של אחד החשודים. הסדרה תמנה 7 פרקים של שעה כל אחד.

בנוסף לשבע הסדרות החדשות, נטפליקס ממשיכה להפיק עונות חדשות של היצירה המקומית הקיימת שלה. בימים אלו מופקות עונה שלישית של "חינוך מיני", עונה חמישית של "הכתר" וכן עונה שלישית של הסדרה "טוני נולד מחדש" (After Life) של ריקי ג'רווייס. במהלך 2020 נטפליקס השקיע סכום של כמיליארד דולר בהפקות בריטיות, פי שניים מהשקעתה ב-2019.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות