סמסונג מכריזה על טלוויזיות חדשות מסדרות ה-Micro LED, Neo QLED ו-Lifestyle

סמסונג (Samsung) מגיעה מוכנה לתערוכת CES 2021 שתתקיים בשבוע הבא ומכריזה על 3 סדרות טלוויזיה חדשות, בהן ה-Neo QLED, הדור הבא של מסכי ה-QLED המגיעים עם מגוון פיצרים חכמים, סדרת טלוויזיות ה-Micro LED בגודל 99 ו-110 אינץ’, ולבסוף גרסה חדשה לטלוויזיית ה-The Frame מסדרת ה-Lifestyle של סמסונג, המגיעה בעיצוב משופר עם מסגרות מסך מתחלפות.

טלוויזיות ה-Samsung Neo QLED

סדרת הטלוויזיות החדשה והמעניינת ביותר של סמסונג מגיעה בדמות ה-Neo QLED, הדור הבא של טלוויזיות ה-QLED שיגיעו ברוזולוציית 4K או 8K, כשהן משתמשות במערך תאורה אחורית בשם Quantum Mini LED המציע נוריות לד זעירות בגודל של 1/40, המופעלות על ידי טכנולוגיית ה-Quantum Matrix החדשה של סמסונג עם מעבד Neo Quantum חדש לשיפור איכות הוידאו ל-4K ו-8K.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טלוויזיות ה-Neo QLED החדשות מגיעות גם עם סט פיצ’רים לא שגרתי בעבור טלוויזיות חכמות מודרניות, הכולל:

  • שילוב ה-Samsung Health, פתרון הבריאות של סמסונג בטלוויזיה עם מאמן כושר חכם ומגוון סרטוני כושר.
  • בעבור גיימרים שישתמשו בדגמי ה-Neo QLED החדשים, החברה שילבה אפשרות יעודית לשינוי יחס התצוגה ל-21:9 או 32:9, לשימוש במשחקים עם תמיכה ב-FreeSync Premium Pro.
  • פלטפורמת שיחות הוידאו Google Duo ישירות בטלוויזיה, עם תמיכה לחיבור מהיר וקל של שיחות וידאו מהסלולר לטלוויזיה וזום אוטומטי חכם שיעקוב אחר המשתמש באמצעות שימוש במצלמת רשת אופציונלית.
  • פיצ’ר PC on TV, המאפשר לחבר את המחשב לטלוויזיה בצורה אלחוטית ועל ידי שימוש במקלדת ועכבר להשתמש בטלוויזיה כמחשב רגיל עם גישה לאופיס 365 ודפדפן האינטרנט המובנה.
סדרת טלוויזיות Neo QLED (מקור סמסונג)

טלוויזיות ה-Micro LED של סמסונג

סדרת הטלוויזיות הבאה של סמסונג היא ה-Micro LED, המשתמשת בנוריות LED זעירות עצמאיות ליצירת התצוגה ולא רק ליצירת תאורה אחורית כמו ה-Mini Led, כאשר למעשה מדובר על המשך ההכרזה של סמסונג על דגם ה-MicroLED בגודל 110 אינץ’ בסוף 2020.

סדרת ה-Micro LED החדשה של סמסונג תהיה זמינה בגדלים של 110 ו-99 אינץ’, כשהיא מגיעה בעיצוב ה”מונולית” (Monolith Design) החדש, עם יחס מסך-גוף של יותר מ-99%, כמעט ללא מסגרת כלל. בין הפיצ’רים אותם שילבה החברה בדגמים החדשים אפשר למצוא את 4Vue, המאפשר לפצל את התצוגה במסך ל-4 מסכים נפרדים עם מקורות וידאו שונים. החברה שילבה בהם גם את טכנולוגיית האודיו Majestic Sound ליצירת סאונד 5.1 ללא צורך ברמקולים חיצוניים.

סדרת טלוויזיות MICRO LED (מקור סמסונג)

The Frame 2021

דגם הטלוויזיה האחרון שמקבל עדכון בהכרזה הנוכחית הוא The Frame מסדרת ה-Lifestyle TV הייחודית של סמסונג, המגיעה עם מסגרת מסך מגנטיות הניתנות להחלפה ומקנות לדגם מראה של מסגרת תמונה.

גרסת 2021 של טלוויזיית ה-The Frame מגיעה בעובי נמוך יותר ב-46% לעומת הדור הקודם, כאשר היא תציע 5 צבעי מסגרת שונים ב-2 סגנונות להתאמה טובה יותר של מראה הטלוויזיה לחדר בו תמוקם, כאשר מערכת AI מובנית תציע תמונות רקע שונות לשימוש עם הטלוויזיה בהתאמה אישית.

טלוויזיית ה-The Frame (מקור סמסונג)

אין ספק כי שנת 2021 תהיה שנה מעניינת בתחום הטלוויזיות מבית סמסונג, כאשר ניתן לצפות לראות דגמים נוספים שיוכרזו בקרוב מלבד 3 הסדרות בהכרזה הנוכחית.

השוואת מפרטים