בקרוב בוואטסאפ: חיבור מספר מכשירים במקביל לחשבון

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ, מראה כי וואטסאפ (WhatsApp) החלה להפעיל באופן ניסיוני את ממשק ה-“מכשירים מקושרים” (Linked devices), המאפשר להתחבר ממספר מכשירים נפרדים לאותו חשבון וואטסאפ, אצל חלק ממשתמשי הבטא של האפליקציה בגרסה 2.21.1.3 תחת ממשק החיבור ל-Whatsapp Web או וואטסאפ למחשב, אך ללא יכולת לבצע את החיבור בפועל נכון לעכשיו.

“מכשירים מקושרים” הוא אחד מהפיצ’רים המצופים ביותר בקרב משתמשי וואטסאפ בשנים האחרונות, וכפי שנחשף בעבר, הוא צפוי לאפשר חיבור ממספר מכשירים במקביל ללא תלות במכשיר הסלולרי של המשתמש, בדומה לאופן בו ניתן להתחבר באופן עצמאי ממספר מכשירים לשירותים אחרים, דוגמת טלגרם, על אף שהמימוש בוואטסאפ יתבצע באופן שונה בפועל.

נכון לעכשיו לא מדובר באפשרות חיבור המכשירים המלא לה אנו מצפים, אלא רק בשינוי ויזואלי בממשק היעודי של אפליקציית האנדרואיד לחיבור גרסאות הרשת והמחשב של וואטסאפ של חלק ממשתמשי תוכנית הבטא. ועדיין, מדובר על צעד נוסף בכיוון הנכון, כזה שיאפשר למשתמשים חיבור מרובה מכשירים ללא תלות במכשיר הסלולרי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

תפריט חיבור וואטסאפ למכשירים אחרים

בעוד שאנו לא יודעים מתי יושק הפיצ’ר החדש רשמית, העובדה כי הממשק לחיבור החל להופיע בפועל אצל חלק ממשתמשי הבטא של וואטסאפ מראה סימן חיובי ומעודד למדי כי הפיצ’ר יהיה זמין בעתיד הקרוב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים