לקראת CES 2021: חברת JBL חושפת מגוון אוזניות מסננות רעשים

JBL Live 660NC (תמונה: JBL) JBL Live 660NC (תמונה: JBL)

תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2021 אולי מתקיימת השנה בצורה דיגיטלית בלבד, אך אין הדבר מונע מחברות רבות להציג את מוצריהן החדשים לקראת פתיחתה מחר (11.1). חברת JBL מצטרפת לחגיגת ההכרזות של CES עם דגם אוזניות True Wireless ושני דגמי אוזניות קשת, התומכים בסינון רעשים האדפטיבי של החברה, להפחתת רעשי הד בזמן ביצוע שיחה, הפחתת רעשי רוח וסינון על פי הרעשים הנדגמים מהסביבה באמצעות 3 מיקרופונים המשולבים באוזניות.

+JBL Live Pro

אוזניות ה-Live Pro Plus מגיעות בתצורת True Wireless עם מבנה “מקל” הנשפך מהאוזן החוצה. הן מציעות את סינון הרעשים האדפטיבי של JBL, עד 7 שעות סוללה (או 6 שעות כשמצב סינון הרעשים פעיל), ועד 21 שעות עם טעינות חוזרות באמצעות קופסת הטעינה, זו יכולה להיטען בעזרת חיבור USB-C עם תמיכה בטעינה מהירה, וגם באופן אלחוטי בעזרת מתאם Qi תואם.

האוזניות מציעות שליטה באמצעות נגיעה לביצוע פעולות מהירות מהאוזניות עצמן ותומכות בעוזרות הקוליות של גוגל (אסיסטנט) ואמזון (אלקסה) למתן פקודות קוליות. הן מציעות אפשרות להפסקה והפעלה של מוסיקה עם הוצאה והכנסה של האוזניות מהאוזניים ותומכות בתקן IPX4 המגן מפני השפרצות קלות בלבד.

האוזניות יושקו החל מחודש אפריל 2021 במחיר של 179 אירו, ויהיו זמינות בצבעים שחור, לבן, ורוד ובז’.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

JBL Live Pro Plus (תמונה: JBL)
JBL Live Pro Plus (תמונה: JBL)

JBL LIVE 660NC

דור ההמשך לדגם ה-650 שהושק בישראל באוגוסט 2019, ה-660NC מגיעות עם חיי סוללה של עד 50 שעות, בניגוד ל-30 שעות בהן תמך הדגם הקודם, כאשר גם עם הפעלת סינון הרעשים מבטיחה החברה עד 40 שעות עבודה (מול 20 שעות בדגם הקודם). גם כאן תמצאו את טכנולוגיית סינון הרעשים האדפטיבית של JBL והתמיכה בעוזרות הקוליות, והחברה מבטיחה גם ביצוע שיחות בסטריאו ותמיכה בטעינה מהירה שתספיק לעד 4 שעות שימוש בטעינה בת 10 דקות בלבד.

ב-JBL לא מוסיפים את כל הפרטים על האוזניות, אך ניתן להניח על פי נתוני הדור הקודם, כי הדרייברים באוזניות יגיעו לפחות בקוטר של 40 מ”מ.

האוזניות יושקו החל מחודש מרץ 2021 במחיר של 179 אירו, ויהיו זמינות בצבעים שחור, כחול ולבן.

JBL Live 660NC (תמונה: JBL)
JBL Live 660NC (תמונה: JBL)

JBL LIVE 460NC

דגם ה-460NC מגיע עם תמיכה בסינון הרעשים האדפטיבי של JBL, עד 50 שעות שימוש ותמיכה בטעינה מהירה בת 10 דקות לקבלת 4 שעות שימוש. הפעלה קולית של העוזרות מבית גוגל ואמזון זמינה גם בדגם זה וכך גם התמיכה בשיחות הקוליות בסטריאו.

האוזניות יושקו החל מחודש מרץ 2021 במחיר של 129 אירו, ויהיו זמינות בצבעים שחור, כחול, ורוד ולבן.

JBL Live 460NC (תמונה: JBL)
JBL Live 460NC (תמונה: JBL)

השוואת מפרטים