הוכרזה: Razer Huntsman V2 Analog – מקלדת גיימינג אופטו-מכנית אנלוגית

מקלדת Huntsman V2 Analog (מקור רייזר)

רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על מקלדת ה-Huntsman V2 Analog, מקלדת גיימינג חדשה בסדרת ה-Huntsman האופטו-מכניות של החברה, המשתמשת בדור החדש של מקשים אופטו-מכניים המדמים בגרסה החדשה מקשים אנלוגיים רגילים, ומכאן מגיע גם שמה של המקלדת.

מקלדת ה-Huntsman V2 Analog החדשה מגיעה כדור השני של מקלדת ה-Huntsman Elite מ-2018, כאשר בסדרה ניתן למצוא גם את מקלדות ה-Huntsman המקורית וה-Huntsman Tournament Edition. ההבדל הגדול ביותר בדגם החדש מגיע בדמות המקשים האופטו-מכניים אנלוגיים (Analog Optical Switches) החדשים של רייזר, המצליחים לדמות כפתורים מכניים רגילים על ידי זיהוי עוצמת לחיצה ולא רק בהפעלה של המקש בלבד. משתמשים יכולים להתאים את מרחק ההפעלה בין 1.5 מ”מ ל-3.6 מ”מ, בהתאם להעדפה שלהם, יחד עם אפשרות חדשה להפעלה כפולה (Dual-step Actuation) המאפשרת להגדיר 2 פעולות שונות למקש בהתאם למרחק ההפעלה של המקש.

בנוסף לכפתורים האופטיים, רייזר משתמשת בדגם החדש במקשי Razer Doubleshot PBT הנחשבים לעמידים יותר, כאשר מלבד זאת מדובר בגרסה הדומה ל-Elite המקורי, המגיעה כמוהו עם חיבור USB 3.0 מובנה לחיבור התקנים נוספים דרך המקלדת, ארבעה כפתורי מדיה יעודיים בחלקה הימני, יחד עם גלגלת לשליטה על עוצמת האודיו ותאורת RGB מובנית בטכנולוגיית ה-Chroma של רייזר, הכוללת גם תאורה מובנת במשענת כף היד המתפרקת של הדגם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מקלדת Huntsman V2 Analog (מקור רייזר)

מקלדת ה-Razer Huntsman v2 Analog זמינה למכירה במחיר של 250 דולר.

השימוש במקשים אופטו-מכניים עדיין לא נחשב לנפוץ במיוחד במקלדות גיימינג, אך יש לציין כי הדור החדש של המקשים מבית רייזר עשוי לשנות זאת באופן ניכר, לאור העובדה כי לא רק שהמקשים מדמים מקשים מכניים רגילים, אלא מוסיפים יכולת למדידה והתאמה של רמת ההפעלה של המקש להתאמה טובה יותר למשתמש ומאפשרים שימוש כפול בכל מקש כתלות ברמת ההפעלה שלו.

כפתור אופטו-מכני אנלוגי (מקור Razer)

השוואת מפרטים