שיאומי מציגה טלוויזיית QLED חדשה וגרסה מיוחדת של קורקינט ה-Mi Electric Scooter Pro 2

טלוויזיית Mi TV Q1 75 (מקור שיאומי)

שיאומי (Xiaomi) הכריזה במהלך אירוע השקת מכשיר ה-Mi 11 הגלובאלי גם על ה-Mi TV Q1 75, טלוויזיית QLED חדשה בגודל 75 אינץ’ המגיעה ברזולוציית 4K עם מערכת ההפעלה Android TV 10, ובנוסף על גרסת Mercedes-AMG חדשה של קורקינט ה-Mi Electric Scooter Pro 2 כחלק משיתוף פעולה רשמי עם יצרנית הרכב מרצדס-בנץ.

טלוויזיית ה-Mi TV Q1 75 החדשה של שיאומי מצטרפת לדגם ה-Mi QLED TV 4K 55 שהוצג בסוף 2020, כאשר היא מגיעה בגודל של 75 אינץ’ ומשתמשת בטכנולוגיית ה-QLED עם 192 אזורי תאורה נפרדים במסך לקבלת איכות תמונה גבוהה, עם תמיכה בתקני +HDR10 ו-Dolby Vision ועמידה ב-100% מתקן הצבעים NTSC.

הטלווזיה החדשה תגיע עם חיבור HDMI 2.1 עדכני, אשר שימושי במיוחד עבור התמיכה של הטלוויזיה בתדר רענון גבוה של 120Hz עם MEMC (ר”ת Motion Estimation, Motion Compensation) ו-ALLM (ר”ת Auto Low Latency Mode) המספקות תמונה חלקה ושיהוי נמוך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בצד הטכני יותר, הדגם החדש משתמש במערכת ההפעלה Android TV 10 של גוגל, עם תמיכה ב-Google Assistant ו-Amazon Alexa, כאשר הוא מופעל על ידי שבב ה-MediaTek MT9611 עם מעבד מרובע הליבות של מדיה-טק. בתחום האודיו החברה שילבה בדגם החדש מערך בעוצמה של 30W, הכולל 4 רמקולים רגילים וצמד טוויטרים התומכים בטכנולוגיית Dolby Audio ו-DTS HD.

טלוויזיית Mi TV Q1 75 (מקור שיאומי)

הקורקינט החשמלי של שיאומי ומרצדס

בנוסף לטלוויזיה, אפשר למצוא גם את הקורקינט החדש של שיאומי בעל השם הארוך במיוחד – Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition, המגיע כחלק משיתוף פעולה בין החברות, כאשר בניגוד לדגם הרגיל הוא משתמש בצבעי קבוצת הפורמולה Mercedes-AMG Petronas F1.

מבחינה טכנית מדובר על גרסה זהה לדגם ה-Pro 2 הרגיל של שיאומי, כאשר הקורקינט מגיע צמד גלגלי 8.5 אינץ’ ומסוגל לעלות בעליות של 20 מעלות באמצעות מנוע ה-300W שלו. הוא מגיע למהירות מקסימלית של 25 קמ”ש, עם טווח של 45 ק”מ באמצעות סוללת ה-474Wh שלו.

קורקינט Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG (מקור שיאומי)

טלוויזיית ה-Mi TV Q1 75 החדשה תהיה זמינה למכירה החל מחודש מרץ במחיר של 1299 אירו, כאשר קורקינט ה-Mi Electric Scooter Pro 2 בגרסת ה-Mercedes-AMG החדשה יהיה זמין למכירה בתאריך לא ידוע במחיר של 799 אירו.

השוואת מפרטים