שעון Garmin Enduro (מקור גרמין)

הוכרז: Garmin Enduro – שעון כושר חכם בעל זמן סוללה ארוך במיוחד

| יום רביעי, 17 בפברואר 2021, 13:38 | מחשוב לביש

גרמין (Garmin) הכריזה על ה-Garmin Enduro, שעון הספורט החדש של החברה המגיע עם מסך 1.4 אינץ', מערכת מעקב מיקום משולשת משופר ומדויק במיוחד, המציע זמן סוללה ארוך במיוחד של עד 65 ימים במצב שעון חכם או שנה שלמה במצב חיסכון בזכות הטעינה הסולארית המובנית בזכוכית השעון.

שעון ה-Enduro החדש מיועד במיוחד לפעילויות חוץ ומגיע עם מערך מעקב מיקום משולש המובנה בשעון ותומך בטכנולוגיית ה-GPS, GLONASS ו-Galileo. את השעון יהיה ניתן להשיג בגרסת פלדה המגיעה במשקל 72 גרם או בגרסת טיטניום בציפוי DLC (ר"ת Diamond-Like Carbon) קלה במשקל של 58 גרם, כאשר בשני המקרים השעון יגיע עם רצועת ניילון UltraFit חדשה.

השעון מגיע עם מסך 1.4 אינץ' ברזולוציית 280×280 עם ציפוי זכוכית ה-Power Glass הסולארית של החברה, המאפשרת לו להציע זמני שימוש ארוכים במיוחד, כאשר הוא מגיע עם עמידות למים בתקן 10ATM (לעומק 100 מטר). השעון החדש יגיע עם יכולת מעקב אחר פעילויות ספורט שונות, מד דופק, יכולת מדידה של רווית החמצן בדם, מעקב שינה ובנוסף תמיכה בשירות התשלום GARMIN PAY. גרמין אף הוסיפה לשעון מספר מצבי מעקב מיוחדים לספורט, בהם: ריצת שבילים עם ניטור רווית חמצן בדם והמלצות להתאמת הריצה בהתאם אליהם, מצב ClimbPro יעודי למטפסי הרים ומעקב משופר ויעודי לרכיבת אופני הרים MTB.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון Garmin Enduro (מקור גרמין)

ה-Enduro מגיע עם אורך חיי סוללה מרשים במיוחד בזכות זכוכית ה-Power Glass, המאפשרת טעינה סולארית, כאשר זמן הסוללה של השעון נע בין 50 יום במצב שעון חכם ועד שנה שלמה יום במצב חיסכון עם טעינה סולארית, כאשר הפירוט המלא עומד על:

  • מצב שעון חכם – עד 50 יום / 65 יום סולארי.
  • מצב GPS – עד 70 שעות / 80 שעות סולארי.
  • מצב GPS חסכוני – עד 200 שעות / 300 שעות סולארי.
  • מצב Expedition – עד 65 יום / 95 יום סולארי.
  • מצב חיסכון – עד 130 יום או שנה שלמה עם טעינה סולארית.

שעון Garmin Enduro (מקור גרמין)

שעון ה-Garmin Enduro יהיה זמין למכירה בישראל החל מה-25.2, כאשר גרסת הפלדה של השעון תעלה 3549 ש"ח, ואילו מחיר גרסת הטיטניום יעמוד על 3990 ש"ח.

 

מקורות
garmin
גרמין
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות