שירות התשלומים ללא מגע GARMIN PAY מגיע לישראל בשיתוף עם מאסטרקארד

שירות התשלומים ללא מגע Garmin Pay (מקור גרמין)

חברת גרמין (Garmin), בשיתוף היבואנית המקומית רונלייט וחברת האשראי מאסטרקארד, הכריזו על השקת שירות התשלומים ללא מגע (Contactless) של גרמין, ה-GARMIN PAY, בישראל. השירות יאפשר למשתמשי גרמין המחזיקים בשעון תומך ובאשראי מאסטרקארד של ישראכרט, לשלם באלפי בתי עסק ורשתות מובילות ישירות מפרק היד וללא צורך בכרטיס האשראי הפיזי.

חברת גרמין הצליחה להפוך לשירות התשלום ללא מגע הראשון שזמין לצרכן הישראלי עם GARMIN PAY, ולעקוף את המתחרים הרבים שקיימים בשוק התשלום ללא מגע, בהם שירותי התשלום ללא מגע של ענקיות הסלולר, גוגל (Google Pay), סמסונג (Samsung Pay),אפל (Apple Pay) ו-WeChat Pay של טנסנט (Tencent) הסינית, שהיו “אמורים” להגיע לישראל עד היום.

בכדי לבצע רכישה באמצעות ה-GARMIN PAY, המשתמשים יצטרכו להזמין את פרטי כרטיס האשראי באפליקציית ה- GARMIN CONNECT של גרמין, המסוגלת לשמור עד 5 כרטיסי אשראי שונים בשעון, ולאחר מכן לבחור בכרטיס אשראי בו הם מעוניינים להשתמש ולהעביר רק את השעון בקורא כרטיסים תומך בקופה לביצוע התשלום.

תשלום באמצעות שעון גרמין (מקור גרמין)

אבישי פריז, מנכ”ל רונלייט, נציגתה הרשמית של GARMIN בישראל מסר:

אנו גאים להיות הראשונים בישראל שמאפשרים ללקוחותינו וללקוחות ישראכרט ומאסטרקארד לשלם באמצעות שעונים חכמים. היכולת לשלם ב- Tap עבור מוצרים ושירותים, ללא צורך בארנק או בטלפון חכם, היא בשורה שאנו שמחים להביא אל הציבור בישראל, שידוע בחיבתו לטכנולוגיות מתקדמות ולדברים הקטנים שמשפרים את חיי היום יום.

שירות ה-GARMIN PAY יהפוך לזמין החל מסוף חודש ינואר 2020 בעבור מחזיקי כרטיס מאסטרקארד שהונפק על ידי ישראכרט, ויאפשר תשלום ללא מגע במגוון גדול של רשתות ועסקים, בהם אייבורי, KSP, דלתא, דקטלון, אופטיקנה, H&M ועוד.

הגיע הזמן ששירותי התשלום ללא מגע בסלולר ובשעונים החכמים יגיעו לישראל, רק שחייבים להודות שעם כל התחרות הקיימת בענף והשמות הגדולים שקיימים, אי אפשר להגיד שגרמין ושירות ה-Garmin Pay היו צפויים להיות הראשונים שיהיו זמינים לקהל הישראלי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים