הוכרזו: Huawei FreeBuds 4i – אוזניות ה-TWS מסננות הרעשים החדשות של וואווי

אוזניות FreeBuds 4i (מקור וואווי)

וואווי (Huawei) הכריזה על אוזניות ה-FreeBuds 4i, הדור החדש של אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת של החברה המגיעות בעיצוב משופר ומשלבות סינון רעשים אקטיבי (ANC) יחד עם זמן סוללה ארוך במיוחד של עד 10 שעות שימוש בטעינה בודדת.

החברה הציגה את אוזניות ה-FreeBuds 4i החדשות כחלק מאירוע השקת מכשיר ה-Mate X2 המתקפל, כאשר הן מגיעות כדור ההמשך לאוזניות ה-FreeBuds 3i מהשנה הקודמת. הדגם החדש מגיע בעיצוב “3D bionic design”, האמור לשבת בצורה טובה יותר באוזן, כאשר בתוכן ניתן למצוא דרייברי 10 מ”מ דינמיים בדומה לדור הקודם. העיצוב המעודכן לא נגמר באוזניות עצמן, כאשר גם מארז הנשיאה התעדכן ומגיע בצורה אובלית יותר לעומת הדור הקודם עם אפשרות חדשה בצבע אדום, בנוסף לצבעי הלבן והשחור.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בין השיפורים החדשים בדגם אפשר למצוא תמיכה בתקן ה-Bluetooth 5.2 המעודכן. הדגש העיקרי של וואווי עם אוזניות ה-FreeBuds 4i הוא זמן הסוללה הארוך שלהן, העומד על עד 10 שעות בטעינה אחת ללא סינון רעשים פעיל או עד 7.5 שעות עם סינון רעשים פעיל. החברה לא פרסמה את זמן הסוללה יחד עם מארז הטעינה, אך מהפירוט הטכני ניתן לראות כי המארז יגיע עם סוללת 215mAh לעומת סוללת ה-55mAh של האוזניות עצמן, מה שמצביע כי ניתן לטעון אותן כ~4 פעמים. בנוסף, האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת 4 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד, לפי החברה.

אוזניות ה-FreeBuds 4i החדשות יהיו זמינות למכירה החל מה-8 במרץ בסין במחיר של 499 יואן (כ~252 ש”ח או כ~77 דולר).

השוואת מפרטים