טלגרם מוסיפה מחיקה אוטומטית של הודעות, ניהול קישורי הזמנה חכם, ווידג’טים לאנדרואיד ועוד

טלגרם 7.5 (מקור טלגרם)

טלגרם (Telegram) משיקה את גרסה 7.5 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, העדכון השני של האפליקציה ב-2021, המביא עימו אפשרות להגדרת מחיקה אוטומטית של הודעות, קישורי הזמנה לקבוצות עם אפשרות ליצירת קוד QR יעודי ושליטה על כמות האנשים וזמן פעילות של הקישור, ווידג’ט יעודי למשתמשי אנדרואיד, סוג חדש של קבוצות ללא הגבלת משתמשים ועוד.

טלגרם ממשיכה במסורת העדכונים החודשית כמעט של החברה, ולאחר עדכון 7.3 שסיים את 2020 ועדכון 7.4 שפתח את 2021 והביא איתו את האפשרות להעברת היסטוריית ההודעות מוואטסאפ לטלגרם אנו מקבלים את גרסה 7.5 החדשה. בעבור “נוטשי וואטסאפ” העוברים לטלגרם, החברה שיפרה את מנגנון הייבוא של ההודעות המאפשר מעכשיו סידור כרונולוגי נכון של הודעות בצ’אט חדש או במידה ויש פחות מ-1000 הודעות בצ’אט קיים.

אחד הפיצ’רים המרכזיים בעדכון הגרסה האחרון מוסיף אפשרות למחיקה אוטומטית של הודעות. בעוד שהאפשרות למחיקת הודעות לכלל המשתתפים בשיחה בטלגרם איננה דבר חדש, התוספת החדשה מאפשרת לתזמן את המחיקה בצורה אוטומטית, כאשר כל ההודעות שישלחו לאחר הפעלת הפיצ’ר החדש ימחקו לאחר פרק זמן של 24 שעות או שבוע ימים, וזאת מבלי להשפיע על הודעות שנשלחו לפני הפעלת המחיקה האוטומטית. בקבוצות או ערוצים רק המנהלים יוכלו לאפשר את הפיצ’ר החדש.

מחיקת הודעות אוטומטית (מקור טלגרם)

שלושה הפיצ’רים הבאים של טלגרם מיועדים יותר לקבוצות וערוצים מאשר לשיחות רגילות:

  • קישורי הזמנה מוגבלים בזמן/כמות – ניתן ליצור קישורי הזמנה לקבוצות וערוצים עם הגבלה של זמן או כמות מתחברים. בצד הזמן ניתן לבחור ליצור קישור שיעבוד שעה, יום, שבוע או ללא הגבלת זמן, או לפי תאריך ושעה מוגדרים. מצד הכמות ניתן לבחור בין קישור למשתמש בודד, 10 משתמשים, 100 או ללא הגבלה, כאשר ניתן להגדיר גם כמות משתמשים ספציפית.
  • קישורי הזמנה בקוד QR – מאפשר להמיר קישור הזמנה לקבוצה לקוד QR אותו ניתן לסרוק.
  • “קבוצות שידור” (Broadcast Groups) – כאשר קבוצה עוקפת את מגבלת ה-200 אלף משתמשים היא תהפוך לקבוצת שידור ללא הגבלה במשתמשים, כאשר בניגוד לקבוצה רגילה, בקבוצת השידור רק מנהלים יוכלו לשלוח הודעות, מה שהופך את הקבוצה למעשה לסוג של ערוץ טלגרם רגיל.
3 פיצ’רים לקבוצות (מקור טלגרם)

פיצ’ר חדש נוסף יהיה מוגבל למשתמשי אנדרואיד ול-iOS 14 ומעלה בלבד. הווידג’טים החדשים של טלגרם מאפשרים גישה מהירה לשיחות וקבוצות ממסך הבית במכשיר. ניתן להגדיר ווידג’ט עם גישה מהירה לקבוצות או אנשים מסויימים או ווידג’ט גדול יותר שאף מציג את הטקסט מאותה השיחה/קבוצה.

וידג’טים לאנדרואיד (מקור טלגרם)

לבסוף, וכמו שהתרגלנו לראות בעדכונים קודמים, החברה ממשיכה להוסיף עוד אמוג’י מונפשים חדשים שניתן לשלוח באופן אוטומטי במשלוח הודעה המכילה את האמוג’י עצמו בלבד.

אמוג’י מונפשים חדשים (מקור Telegram)

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים