הוכרזו: Razer Anzu – משקפי שמש חכמים עם אודיו

משקפי Razer Anzu Smart Glasses (מקור רייזר)

רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על משקפי ה-Razer Anzu smart glasses, משקפים “חכמים” המיועדים לגיימרים. משקפי ה-Anzu מגיעים עם עדשות המסננות 35% מהאור הכחול המזיק היוצא מהמסך בנוסף לעדשות של משקפי שמש רגילים לשימוש מחוץ לבית, כאשר בנוסף הם מגיעים עם מערכת שמע “פתוחה” המאפשרת להאזין למוזיקה מבלי לחסום את האוזניים.

הרעיון המרכזי סביב משקפי ה-Anzu אינו חדש, וניתן למצוא בשוק את משקפי ה-Bose Frames או Echo Frames של אמזון. אך מאחר ורייזר היא חברת גיימינג, הפיצ’ר המרכזי במשקפי ה-Anzu הוא עדשות יעודיות לסינון אור כחול, בדומה למשקפי ה-Gunnar שזמינים בארץ עם סינון של 35% מהאור הכחול המזיק, זאת בנוסף לזוג עדשות המגיעות עם המשקפיים ומיועדות לשמש כמשקפי שמש עם סינון של 99% מקרני ה-UVA/UVB.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את משקפי ה-Anzu ניתן למצוא בשני גדלים, עם מסגרת מרובעת או עגולה, כאשר משקל המשקפיים נע בין 43 ל-48 גרם בהתאם לסוג המסגרת והגודל שלהם. בתוך המסגרת ניתן למצוא דרייברי 16 מ”מ ,האחראים לחלק של הסאונד במשקפיים, עם זמן שיהוי נמוך של 60 מילי-שניות בלבד. בנוסף, יהיה ניתן להפעיל באמצעות המשקפיים את העוזרת הקולית בטלפון ולנהל דרכם שיחות. המשקפיים מוגדרים כעמידים למים בתקן IPX4 ומציעים זמן סוללה של עד 5 שעות בטעינה מלאה.

משקפי Razer Anzu Smart Glasses (מקור רייזר)

משקפי ה-Razer Anzu Smart Glasses זמינים למכירה במחיר של 200 דולר.

משקפי ה-Anzu החדשים של רייזר נוצרו כמוצר נישה, וזאת מאחר ולא מדובר בתחום חדש, אלא בתחום שנמצא ברקע מזה מספר שנים. עם זאת, החברה הצליחה לתת את הספין שלה בדמות השימוש בעדשות יעודיות לסינון אור כחול מזיק, כשהיא מייעדת אותם יותר עבור גיימרים. הדבר היחיד שחסר במשקפיים החדשים כשזה מגיע לתחום הגיימינג היא תאורת RGB מובנית.

השוואת מפרטים