הדלפה: פרטים ראשונים על טאבלט ה-Tab A7 Lite הבא של סמסונג

טאבלט Tab A7 Lite (מקור Voice)

העיצוב וחלק מהמפרט הטכני של טאבלט ה-Tab A7 Lite של חברת סמסונג מגיע לרשת באמצעות המדליף המוכר אוון בלאס (evleaks), הדלפה המציגה חלק מהמפרט של טאבלט שוק הביניים הבא של החברה, אשר בניגוד לשמו צפוי להגיע  עם מסך 8.7 אינץ’. הטאבלט החדש צפוי להיחשף באופן רשמי יחד עם טאבלט ה-Tab S7 Lite.

ההכרזה על טאבלט ה-Tab A7 Lite תתקיים במהלך חודש יוני, זאת בהתאם ללוח הזמנים של סמסונג, כגרסה עדכנית וזולה יותר ל-Tab A7 מ-2020, כאשר הוא יגיע עם מסך 8.7 אינץ’ קטן יותר לעומת הדגם הקודם, שהגיע עם מסך 10.4 אינץ’. הוא צפוי להגיע יחד עם טאבלט ה-Tab S7 Lite, שמגיע כגרסה פשוטה יותר של ה-Tab S7, עליו נכון לעכשיו אין פרטים נוספים.

בעוד שאנו לא יודעים את כל המפרט הטכני של טאבלט ה-Tab A7 Lite, מההדלפה הנוכחית אפשר ללמוד כי הוא צפוי להגיע עם מסך 8.7 אינץ’ וגוף מתכתי. הטאבלט ישתמש בערכת השבבים Helio P22T של חברת MediaTek יחד עם 3GB זיכרון ואחסון בנפח לא ידוע, אך ניתן להניח כי יעמוד על נפח של 32GB או 64GB. בחלקו האחורי של הטאבלט אפשר יהיה למצוא מצלמה ברזולוציה שאינה ידועה, שתגיע ללא פלאש, ומתחת למכסה ניתן יהיה למצוא סוללה בקיבולת 5100mAh.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

 

בדומה לרוב הטאבלטים של סמסונג, בנוסף לגרסאות הרגילות אפשר למצוא את גרסאות ה-Lite השונות, המגיעות עם מפרט טכני פשוט יותר, אך גם עם תג מחיר הנמוך בהרבה מזה של הדגמים הרגילים. את מלוא הפרטים נוכל לגלות בהשקה הרשמית או הדלפות נוספות שיגיעו בטרם ההכרזה עצמה.

השוואת מפרטים